Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Het Open Snelschaaktoernooi van de SGA werd dit jaar, zoals de laatste jaren gebruikelijk, aan het eind van het jaar gehouden. Dit jaar was het 30 december, dus het was ook een Oliebollentoernooi. En hij deed het weer! Hing Ting heeft het toernooi voor de vierde keer in vijf jaar gewonnen. Met een score van 11,5 uit 13 liet hij de concurrentie ver achter zich. En die concurrentie bestond niet uit de minsten: GM Dimitri Reinderman en IM's Merijn van Delft, Manuel Bosboom en Robert Ris, om maar wat te noemen. Een prachtig resultaat weer van Hing Ting. Overigens moet ook Jack Smith genoemd worden, want hij won de ratinggroep tot 1800 met maar liefst 8 punten. Ook Henny en Gerie deden mee, maar zij vielen niet in de prijzen. 

Tobias Kabos heeft in Groningen meegespeeld in het Chess Festival 2018. Met een score van 5 uit 9 en sterke tegenstand heeft hij een uitstekend toernooi gespeeld.