Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Stand na ronde 3

Aangepast op 15 september 2021

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
1 Ramon van Beemdelust 1 138 71 2 2 0 0 100 0 1W
2 Olaf Cliteur 1 115 70 3 2 1 0 83,3 1 1W
3 Jeroen Visser 3 113,33 69 2 2 0 0 100 0 1W
4 Rinus Koevoets 2 111,67 68 2 2 0 0 100 0 1W
5 Hans  Radder 1 107,5 67 3 2 1 0 83,3 -1 2Z
6 Douwe Jan Veltheer 2 98,67 66 2 1 1 0 75 0 1Z
7 Rob van Slooten 2 74,83 65 2 0 2 0 50 0 1W
8 Louis van Staden ten Brink 2 74,33 64 1 1 0 0 100 -1 1Z
9 Harmen van der Ploeg 1 74 63 2 0 2 0 50 2 2W
10 Rob Baas 3 73,5 62 2 0 2 0 50 0 1W
11 Jop Dekker 1 71,67 61 2 1 0 1 50 0 1Z
12 Boudewijn Thewissen 2 67,67 60 1 1 0 0 100 1 1W
13 Hein van der Kroon 3 66 59 1 0 0 1 0 -1 1Z
14 Victor Bartman 2 61 58 3 1 1 1 50 1 1Z
15 Gerie Opgenhaffen 2 57,5 57 3 1 1 1 50 1 1Z
16 Bart Romijn 1 54,5 53 3 0 2 1 33,3 -1 1Z
17 Menno Keuken 2 52,33 50 2 1 0 1 50 -2 2Z
18 Wim Postema 1 41,67 42 2 1 0 1 50 0 1W
19 Benjamin ten Broeke 3 38 38 2 1 0 1 50 0 1Z
20 Jaap Loos 2 37,67 37 2 1 0 1 50 0 1W
21 Cilia van der Kamp 3 24 31 3 0 1 2 16,7 1 1W
22 Sanchit Juneja 1 21,33 30 1 0 0 1 0 -1 1Z
23 Harmen Keiser 3 20,67 29 1 0 0 1 0 1 1W
24 Mathijs Jung 3 18 28 1 0 0 1 0 -1 1Z
25 Gerben Houba 3 9,33 27 2 0 0 2 0 0 1W
26 Willem Toutenhoofd 3 8,67 26 2 0 0 2 0 0 1W
27 Marius Ernsting 3 8,33 25 2 0 0 2 0 0 1Z

 

Stand per groep

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Rinus Koevoets   1 Jeroen Visser
2 Olaf Cliteur   2 Douwe Jan Veltheer   2 Rob Baas
3 Hans Radder   3 Rob van Slooten   3 Hein van der Kroon
4 Harmen van der Ploeg   4 Louis van Staden ten Brink   4 Benjamin ten Broeke
5 Jop Dekker   5 Boudewijn Thewissen   5 Cilia van der Kamp
6 Bart Romijn   6 Victor Bartman   6 Harmen Keiser
7 Wim Postema   7 Gerie Opgenhaffen   7 Mathijs Jung
8 Sanchit Juneja   8 Menno Keuken   8 Gerben Houba
      9 Jaap Loos   9 Willem Toutenhoofd
            10 Marius Ernsting

 

Ronde 3 (15 september) 

Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 ½-½
Ramon van Beemdelust 1 - Menno Keuken 2 1-0
Wim Postema 1 - Sanchit Juneja 1 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Rinus Koevoets 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Bart Romijn 1 ½-½
Gerben Houba 3 - Benjamin ten Broeke 3 0-1
Jeroen Visser 3 - Jop Dekker 1 1-0

 

Ronde 2 (8 september)

Wit   Zwart Uitslag
Jop Dekker 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerie Opgenhaffen 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Rob Baas 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Marius Ernsting 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Bart Romijn 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Visser 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Benjamin ten Broeke 3 - Menno Keuken 2 0-1
Hein van der Kroon   bye  

 

Ronde 1 (1 september)

Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Jaap Loos 2 1-0
Hans  Radder 1 - Gerben Houba 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Bart Romijn 1 ½-½
Victor Bartman 2 - Wim Postema 1 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Mathijs Jung 3 1-0
Marius Ernsting 3 - Rinus Koevoets 2 0-1