Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Het 12e Raadsheer Open rapidtoernooi is gespeeld op zondag 10 september 2017.

  • Uitslagen
  • Informatie
  • Intern rapidkampioenschap
Groep 1  
1 Sven Pronk 5 o.b.v. onderling resultaat
2 Floris Golbach 5  
3 Olaf Cliteur o.b.v. onderling resultaat
4 Evert-Jan Straat  
5 René Pijlman 3  
6 Tjerk Hacquebord  
7 Rudolf Kat 2  
8 Dick van der Eijk  
       
Groep 2  
1 Cees Meiboom  
2 Vincent Visser o.b.v. onderling resultaat
3 Gerie Opgenhaffen o.b.v. rating
4 Jildo Kalma  
5 Jan Schol 3  
6 Gabri van de Schootbrugge  
7 Bert Krab 2  
8 Arnold Smallegoor ½  
       
  Groep 3    
1 David Groen  
2 Jeannot Tuijnman  
3 Ton van Rooijen 5  
4 Jan Koopman 4  
5 Ton van Garderen  
  Ed Eveleens    
7 Menno Keuken 1  
  Peter Bosschieter    
       
Groep 4  
1 Simon Butterworth 5  
2 Duncan Klaren  
3 Paul Oudshoorn 4 o.b.v. SB en onderling resultaat
4 Kasper Bleeker 4  
5 Anneke Schol-Grin 4  
6 Marcel Kusse  
7 David Bakker 3  
8 Bram van der Vegt 0  
       
  Groep 5    
1 Patrick Kreuning 6  
2 Michel van der Jagt 5  
3 Bert Bergshoeff o.b.v. onderling resultaat
4 Maurice Buzink  
5 Oscar Klaren 4  
  Ronald Marcelis    
7 Rob van Slooten  
8 Henk Plantfeber 3  
  Henny Heima    
  Wim Peters    
11 André Klaren  

Datum: zondag 10 september 2017, 10.30 uur – 17.30 uur

Er worden 7 partijen gespeeld in gesloten 8-kampen, ingedeeld op speelsterkte met een bedenktijd van 20 minuten p.p.p.p.

Plaats:
Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam

Op zondag gratis parkeren!

Vanaf Amsterdam Centraal makkelijk te bereiken met bus 48 (stopt voor de deur)

Inschrijfgeld: € 10,-
Inschrijven vanaf: 10:00 uur
3 prijzen per 8-kamp (in natura)

S.v.p. vooraf aanmelden t/m zaterdag 9 september 20:00 uur

Aanmelden via het formulier hiernaast, via e-mail: vlvisser at gmail.com, of telefonisch: 06-26988775 (Vincent Visser) onder vermelding van naam, club en eventuele KNSB-rating.

Onze interne rapidkampioenschap wordt verspeeld op 3 clubavonden verspreid over het seizoen. Op elke avond zijn er 3 partijen van 20 minuten + 10 seconde increment. De indeling is in een groep, waardoor iedereen tegen iedereen ingedeeld kan worden.

In 2020 wordt het rapidkampioenschap gespeeld op: 5 februari, 4 maart en 1 april.

Stand na de tweede avond

    Totaal 5-feb 4-mrt
1 Jeroen Goedhart 6 3 3
2 Hans Radder 3
3 Wim Postema 4 2 2
  Harmen van der Ploeg 4 2 2
  Olaf Cliteur 4 1 3
  Piet Hofstee 4 1½*
7 Henny Heima 2
  Folkert Kan 2
  Gerie Opgenhaffen 2
  Rinus Koevoets 1½* 2
  Rob van Slooten 1½* 2
  Casper Tepe 1½* 2
13 Peter Bosschieter 3 2 1
  Eric Mol 3 2 1
  Menno Keuken 3 1 2
16 Jop Dekker -
  Peter Voets 2 ½
  Victor Bartman 1
  Jaap Loos 1
  Paul Maurice Dekker 1
  Roel de Jong 1½* 1
22 Ramon van Beemdelust 2 2 -
  Vincent Visser 2 1½* ½
24 Peter de Leeuwe 1 1 -
  Marius Ernsting 1 1 0
  Willem Toutenhoofd 1 1 0
  Fransisco Gomez Olivares 1 1 0
28 Rens Mors ½ ½ -
29 Marie Boomgaard 0 0 -

 

* Spelers die de 1e avond afwezig waren, hebben 1½ punt als bye ontvangen