logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

12e Raadsheer Open Rapid toernooi

Het 12e Raadsheer Open rapidtoernooi is gespeeld op zondag 10 september 2017.

  • Uitslagen
  • Informatie
  • Historie
Groep 1  
1 Sven Pronk 5 o.b.v. onderling resultaat
2 Floris Golbach 5  
3 Olaf Cliteur o.b.v. onderling resultaat
4 Evert-Jan Straat  
5 René Pijlman 3  
6 Tjerk Hacquebord  
7 Rudolf Kat 2  
8 Dick van der Eijk  
       
Groep 2  
1 Cees Meiboom  
2 Vincent Visser o.b.v. onderling resultaat
3 Gerie Opgenhaffen o.b.v. rating
4 Jildo Kalma  
5 Jan Schol 3  
6 Gabri van de Schootbrugge  
7 Bert Krab 2  
8 Arnold Smallegoor ½  
       
  Groep 3    
1 David Groen  
2 Jeannot Tuijnman  
3 Ton van Rooijen 5  
4 Jan Koopman 4  
5 Ton van Garderen  
  Ed Eveleens    
7 Menno Keuken 1  
  Peter Bosschieter    
       
Groep 4  
1 Simon Butterworth 5  
2 Duncan Klaren  
3 Paul Oudshoorn 4 o.b.v. SB en onderling resultaat
4 Kasper Bleeker 4  
5 Anneke Schol-Grin 4  
6 Marcel Kusse  
7 David Bakker 3  
8 Bram van der Vegt 0  
       
  Groep 5    
1 Patrick Kreuning 6  
2 Michel van der Jagt 5  
3 Bert Bergshoeff o.b.v. onderling resultaat
4 Maurice Buzink  
5 Oscar Klaren 4  
  Ronald Marcelis    
7 Rob van Slooten  
8 Henk Plantfeber 3  
  Henny Heima    
  Wim Peters    
11 André Klaren  

Datum: zondag 10 september 2017, 10.30 uur – 17.30 uur

Er worden 7 partijen gespeeld in gesloten 8-kampen, ingedeeld op speelsterkte met een bedenktijd van 20 minuten p.p.p.p.

Plaats:
Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam

Op zondag gratis parkeren!

Vanaf Amsterdam Centraal makkelijk te bereiken met bus 48 (stopt voor de deur)

Inschrijfgeld: € 10,-
Inschrijven vanaf: 10:00 uur
3 prijzen per 8-kamp (in natura)

S.v.p. vooraf aanmelden t/m zaterdag 9 september 20:00 uur

Aanmelden via het formulier hiernaast, via e-mail: vlvisser at gmail.com, of telefonisch: 06-26988775 (Vincent Visser) onder vermelding van naam, club en eventuele KNSB-rating.

  Deelnemers Winnaars
17-3-2007 32 1: Bernard van Sterkenburg
2: Hans Radder
3: Balal Moennoe
4: Richard van Deun
13-10-2007 28 1: Mustapha Yahia
2: Arie Luca
3: Peter Boscchieter
14-9-2008 31 1: Piet van der Weide
2: Marcel Hoogesteger
3: Martin Duinmaijer
4: Afshin Mehnavian
20-9-2009 39 1: Pim Ydo
2: Tobi Kooiman
3: Partipan Groen In 't Wout
4: Marcel Tillemans
5: Jos van Walstijn
19-9-2010 32 1: Piet van der Weide
2: Jan Schol
3: Klaas Been
4: Hans Kuyper
18-9-2011 30

1: Ziemowit Pazderski
2: Roelof Kist
3: Klaas Been
4: Edward Geerts

16-9-2012 31 1: Roel van Duijn
2: Klaas Been
3: Bert Bergshoeff
4: Sasha Shikman
15-9-2013 30 1: Michael Knippel
2: Frits Veenstra
3: Raf Tjong-Akiet
4: David Bakker
14-9-2014 40 1: Adel Omearat
2: Caspar Kruijf
3: Keimpe Knijft
4: Rommert Bakker
5: Bert-Jan Melchers
13-9-2015 43

1: Sven Pronk
2: Ron Greven
3: Marcel Hoogesteger
4: Pieter van Dijke
5: Michiel Terwee

11-9-2016 37

1: Alejandro de Diego
2: Jimmy Geboers
3: Bert Krab
4: Di Cheng

10-9-2017 43

1: Sven Pronk
2: Cees Meiboom
3: David Groen
4: Simon Butterworth
5: Patrick Kreunings

 

De vetgedrukte spelers waren tijdens het toernooi lid van De Raadsheer.