logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

13e Raadsheer Open Rapid toernooi

Het 13e Raadsheer Open rapidtoernooi werd gespeeld op zondag 9 september 2018.

Bekijk de resultaten van vorig jaar

  • Resultaten
  • Informatie
  • Historie
Groep 1  
1 Thomas Slijper 5 o.b.v. onderling resultaat
2 Martijn Bakker 5  
3 Tjerk Hacquebord 4  
4 Willem Hensbergen  
  Olaf Cliteur    
6 Evgeny Shklovskiy 3  
7 Rene Pijlman  
8 Pim Ydo  
       
Groep 2  
1 Ben de Leur 7  
2 Jan Schol  
3 Nils Neisingh 5  
4 Jack Smith  
5 Bert Krab  
  Gerie Opgenhaffen    
7 Gabri van der Schootbrugge  
8 Frits Veenstra ½  
       
  Groep 3    
1 Victor de Vries 5  
2 Di Cheng  
3 Peter Bosschieter o.b.v. SB-punten
4 Ton van Garderen  
  Charles Molin    
6 Ed Eveleens 3  
7 Ton van Rooijen  
  Anneke Schol-Grin    
       
Groep 4  
1 Ti de Jong 6  
2 Dirk Woning  
3 Paul Koks 4  
4 Peter Elisen  
5 Rob van Slooten 3  
6 Menno Keuken  
7 Marcel Kusse 2  
8 Guus Mathijssen  
       
  Groep 5    
1 Peter de Leeuwe 6  
2 Henny Heima o.b.v. SB-punten
3 Peter Voets o.b.v. lagere rating
4 Patrick Kreuning  
5 Wim Peters 4  
6 Henk Plantfeber  
7 Jord Hendriks  
8 Peter Kaptein ½  
       
Groep 6  
1 Meindert Hofman  
2 Mark Schoonhoven  
3 Willem Toutenhoofd  
4 Hans Looman 3  
5 Bart van den Berg  
6 Rob Baas 1  
  Hans Walther    

Datum: zondag 9 september 2018, 10.30 uur – 17.30 uur

Er worden 7 partijen gespeeld in gesloten 8-kampen, ingedeeld op speelsterkte met een bedenktijd van 20 minuten p.p.p.p.

Plaats:
Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam

Op zondag gratis parkeren!

Vanaf Amsterdam Centraal makkelijk te bereiken met bus 22 (nieuw) (stopt voor de deur)

Inschrijfgeld: € 10,-
Inschrijven vanaf: 10:00 uur
3 prijzen per 8-kamp (in natura)

S.v.p. vooraf aanmelden t/m zaterdag 8 september 20:00 uur

Aanmelden via het formulier hiernaast, via e-mail: , of telefonisch: 06-26988775 (Vincent Visser) onder vermelding van naam, club en eventuele KNSB-rating.

Een deel van de prijzen wordt dit jaar beschikbaar gesteld door Schaakopening Essenties. Zij stellen voor een aantal winnaars een openingstraining beschikbaar.

  Deelnemers Winnaars
17-3-2007 32 1: Bernard van Sterkenburg
2: Hans Radder
3: Balal Moennoe
4: Richard van Deun
13-10-2007 28 1: Mustapha Yahia
2: Arie Luca
3: Peter Boscchieter
14-9-2008 31 1: Piet van der Weide
2: Marcel Hoogesteger
3: Martin Duinmaijer
4: Afshin Mehnavian
20-9-2009 39 1: Pim Ydo
2: Tobi Kooiman
3: Partipan Groen In 't Wout
4: Marcel Tillemans
5: Jos van Walstijn
19-9-2010 32 1: Piet van der Weide
2: Jan Schol
3: Klaas Been
4: Hans Kuyper
18-9-2011 30

1: Ziemowit Pazderski
2: Roelof Kist
3: Klaas Been
4: Edward Geerts

16-9-2012 31 1: Roel van Duijn
2: Klaas Been
3: Bert Bergshoeff
4: Sasha Shikman
15-9-2013 30 1: Michael Knippel
2: Frits Veenstra
3: Raf Tjong-Akiet
4: David Bakker
14-9-2014 40 1: Adel Omearat
2: Caspar Kruijf
3: Keimpe Knijft
4: Rommert Bakker
5: Bert-Jan Melchers
13-9-2015 43

1: Sven Pronk
2: Ron Greven
3: Marcel Hoogesteger
4: Pieter van Dijke
5: Michiel Terwee

11-9-2016 37

1: Alejandro de Diego
2: Jimmy Geboers
3: Bert Krab
4: Di Cheng

10-9-2017 43

1: Sven Pronk
2: Cees Meiboom
3: David Groen
4: Simon Butterworth
5: Patrick Kreunings

9-9-2018 49

1: Thomas Slijper
2: Ben de Leur
3: Victor de Vries
4: Ti de Jong
5: Peter de Leeuwe
6: Meindert Hofman

 

De vetgedrukte spelers waren tijdens het toernooi lid van De Raadsheer.

 

Banner SE