logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

11e Kattenburger Open

Bekijk de eindstand van de vorige editie

  • Stand na ronde 1
  • Uitslagen ronde 1
  • Informatie
  • Deelnemers (vol)
  • Historie
Nr Pno Naam Rating Score TPR RC W-WE
1 1 Hensbergen, Willem 2101 1 2436 1701 0,08
2 2 Gutkind, Kedem 2089 1 2424 1689 0,08
3 3 Straat, Evert-Jan 2085 1 2420 1685 0,08
4 4 Hacquebord, Tjerk 2056 1 2395 1660 0,08
5 5 Hellenberg, Jan 2050 1 2391 1656 0,08
6 6 Le Clercq, Maxim 2010 1 2387 1652 0,1
7 7 Wijgers, Ben 1985 1 2372 1637 0,11
8 10 Sterrenburg, Kees 1960 1 2351 1616 0,12
9 11 Kat, Rudolf 1954 1 2348 1613 0,12
10 12 Poncin, Peter 1949 1 2335 1600 0,11
11 13 Flohr, Ron 1910 1 2328 1593 0,13
12 14 Michel, Steve 1904 1 2314 1579 0,13
13 18 Pijlman, René 1865 1 2304 1569 0,15
14 20 Littel, Leo 1853 1 2285 1550 0,14
15 22 Bloem, Mark 1848 1 2279 1544 0,14
16 24 Heijlman, Martin 1847 1 2273 1538 0,14
17 25 Veenstra, Frits 1839 1 2263 1528 0,14
18 26 Hoomans, Peter 1836 1 2259 1524 0,14
19 27 Van Dongen, Gijs 1835 1 2231 1496 0,12
20 28 Velde, Jan 1835 1 2214 1479 0,11
21 29 Schol, Jan 1833 1 2208 1473 0,1
22 30 Rensen, Martin 1819 1 2170 1435 0,09
23 31 Rot, Jan 1809 1 2169 1434 0,09
25 33 Smith, Jack 1791 1 2126 1391 0,08
26 35 Tillemans, Marcel 1773 1 2108 1373 0,08
27 36 Koevoets, Rinus 1769 1 2104 1369 0,08
28 37 Heeneman, Ron 1752 1 2087 1352 0,08
29 39 Van Rooijen, Ton 1732 1 2067 1332 0,08
30 40 Schol-Grin, Anneke 1721 1 2056 1321 0,08
31 42 Smit, Michiel 1688 1 2023 1288 0,08
32 43 Van Gelder, Jacques 1684 1 2019 1284 0,08
33 53 Van der Veen, Ailko 1637 1 2719 1984 0,89
34 54 Markus, Gijs 1626 1 2695 1960 0,88
35 63 Koopman, Jan 1554 1 2595 1860 0,86
36 76 Bartman, Victor 1415 1 0 0 0
37 15 Jonkers, Bas 1889 0,5 0 0 0
38 16 Kruijf, Caspar 1874 0,5 0 0 0
39 17 Kalma, Jildo 1866 0,5 0 0 0
40 21 Dekker, Jop 1850 0,5 1550 1550 -0,35
41 23 Roebers, Eline 1848 0,5 0 0 0
42 34 Van der Ploeg, Harmen 1789 0,5 0 0 0
43 38 Van Garderen, Ton 1742 0,5 0 0 0
44 41 Koeleman, Gerard 1700 0,5 1300 1300 -0,42
45 45 Meintser, Tom 1680 0,5 0 0 0
46 51 Tjong-Akiet, Raf 1651 0,5 0 0 0
47 57 Thierry, Rein 1607 0,5 0 0 0
48 62 Poldermans, Daan 1556 0,5 0 0 0
49 65 Keizer, Bé 1550 0,5 1850 1850 0,35
50 68 Bergshoeff, Bert 1530 0,5 0 0 0
51 83 Baas, Rob 1274 0,5 1674 1674 0,42
52 8 Van Duijn, Roel 1984 0 902 1637 -0,89
53 9 De Jong, Roel 1960 0 891 1626 -0,88
54 19 De Leur, Ben 1860 0 819 1554 -0,86
55 44 Duivenvoorden, Ben 1680 0 1345 2080 -0,08
56 46 Kerkhoff, Chris 1679 0 1344 2079 -0,08
57 47 Eveleens, Ed 1675 0 1340 2075 -0,08
58 48 Keuken, Menno 1660 0 1321 2056 -0,08
59 49 Tjin a Lien, Ike 1656 0 1315 2050 -0,08
60 50 Tuijnman, Jeannot 1652 0 1275 2010 -0,1
61 52 Neumeijer, Ruud 1637 0 1250 1985 -0,11
62 55 Vlug, Anjo 1616 0 1225 1960 -0,12
63 56 Spaan, David 1613 0 1219 1954 -0,12
64 58 Van Dongen, Jesse 1600 0 1214 1949 -0,11
65 59 Yuen, Shau-Ming 1593 0 1175 1910 -0,13
66 60 Elisen, Peter 1579 0 1169 1904 -0,13
67 61 Milli, Serkan 1569 0 1130 1865 -0,15
68 64 Hoogeveen, Luuk 1550 0 1118 1853 -0,14
69 66 De Leeuwe, Peter 1544 0 1113 1848 -0,14
70 67 Van Gelder, Frits 1538 0 1112 1847 -0,14
71 69 Peters, Wim 1528 0 1104 1839 -0,14
72 70 Heima, Henny 1524 0 1101 1836 -0,14
73 71 Hendriks, Jord 1496 0 1100 1835 -0,12
74 72 Gijsbers, Joop 1479 0 1100 1835 -0,11
75 73 Kaptein, Peter 1473 0 1098 1833 -0,1
76 74 Turenhout, Ryanne 1435 0 1084 1819 -0,09
77 75 Boon, Thijs 1434 0 1074 1809 -0,09
78 77 Melchers, Bert-Jan 1390 0 1055 1790 -0,08
79 78 Hofman, Meindert 1358 0 1023 1758 -0,08
80 79 Jonkman, Amelia 1351 0 1016 1751 -0,08
81 80 Looman, Hans 1306 0 971 1706 -0,08
82 81 Altena, Frans 1289 0 954 1689 -0,08
83 82 Flesseman, Tom 1281 0 946 1681 -0,08
84 84 Jonkman, Sophia 1117 0 782 1517 -0,08
85 85 Van den Berg, Martha 995 0 660 1395 -0,08
1 1 Hensbergen, Willem - 44 Duivenvoorden, Ben 1-0
2 46 Kerkhoff, Chris - 2 Gutkind, Kedem 0-1
3 3 Straat, Evert-Jan - 47 Eveleens, Ed 1-0
4 48 Keuken, Menno - 4 Hacquebord, Tjerk 0-1
5 5 Hellenberg, Jan - 49 Tjin a Lien, Ike 1-0
6 50 Tuijnman, Jeannot - 6 Le Clercq, Maxim 0-1
7 7 Wijgers, Ben - 52 Neumeijer, Ruud 1-0
8 53 Van der Veen, Ailko - 8 Van Duijn, Roel 1-0
9 9 De Jong, Roel - 54 Markus, Gijs 0-1
10 55 Vlug, Anjo - 10 Sterrenburg, Kees 0-1
11 11 Kat, Rudolf - 56 Spaan, David 1-0
12 58 Van Dongen, Jesse - 12 Poncin, Peter 0-1
13 13 Flohr, Ron - 59 Yuen, Shau-Ming 1-0
14 60 Elisen, Peter - 14 Michel, Steve 0-1
15 18 Pijlman, René - 61 Milli, Serkan 1-0
16 63 Koopman, Jan - 19 De Leur, Ben 1-0
17 20 Littel, Leo - 64 Hoogeveen, Luuk 1-0
18 65 Keizer, Bé - 21 Dekker, Jop 1/2
19 22 Bloem, Mark - 66 De Leeuwe, Peter 1-0
20 67 Van Gelder, Frits - 24 Heijlman, Martin 0-1
21 25 Veenstra, Frits - 69 Peters, Wim 1-0
22 70 Heima, Henny - 26 Hoomans, Peter 0-1
23 27 Van Dongen, Gijs - 71 Hendriks, Jord 1-0
24 72 Gijsbers, Joop - 28 Velde, Jan 0-1
25 29 Schol, Jan - 73 Kaptein, Peter 1-0
26 74 Turenhout, Ryanne - 30 Rensen, Martin 0-1
27 31 Rot, Jan - 75 Boon, Thijs 1-0
28 76 Bartman, Victor -     1 forf.
29 33 Smith, Jack - 77 Melchers, Bert-Jan 1-0
30 78 Hofman, Meindert - 35 Tillemans, Marcel 0-1
31 36 Koevoets, Rinus - 79 Jonkman, Amelia 1-0
32 80 Looman, Hans - 37 Heeneman, Ron 0-1
33 39 Van Rooijen, Ton - 81 Altena, Frans 1-0
34 82 Flesseman, Tom - 40 Schol-Grin, Anneke 0-1
35 41 Koeleman, Gerard - 83 Baas, Rob 1/2
36 84 Jonkman, Sophia - 42 Smit, Michiel 0-1
37 43 Van Gelder, Jacques - 85 Van den Berg, Martha 1-0
             
  15 Jonkers, Bas     0.5 forf.  
  16 Kruijf, Caspar     0.5 forf.  
  17 Kalma, Jildo     0.5 forf.  
  23 Roebers, Eline     0.5 forf.  
  34 Van der Ploeg, Harmen     0.5 forf.  
  38 Van Garderen, Ton     0.5 forf.  
  45 Meintser, Tom     0.5 forf.  
  51 Tjong-Akiet, Raf     0.5 forf.  
  57 Thierry, Rein     0.5 forf.  
  62 Poldermans, Daan     0.5 forf.  
  68 Bergshoeff, Bert     0.5 forf.  

Het 11e Raadsheer Kattenburger Open wordt gespeeld op de volgende zeven zondagmiddagen:

14 oktober, 11 november, 9 december 2018

17 februari, 10 maart, 7 april en 19 mei 2019

Elke ronde begint om 13:00 uur. Aanmelden voor de eerste ronde uiterlijk 12:40 uur.

Er wordt gespeeld in 1 groep, alleen voor de prijzen is er een A- en een B-groep (<1650 KNSB)

Speeltijd: 1:45 uur + 30 sec per zet vanaf zet 1
Inleggeld: € 30, voor jeugd (geboren na 1-1- 2002) € 15
Prijzen: 2 groepen, per groep € 200

In de eerste 5 ronden is 2x een bye mogelijk (0,5 punt)

Aanmelden via het formulier hiernaast
of per mail: (tav Gerie Opgenhaffen)

Er is beperkte ruimte en het gaat hard, dus wees er snel bij!

Locatie: Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam

Vanaf Amsterdam Centraal makkelijk te bereiken met bus 22 (nieuw) (stopt voor de deur)

Telefoonnummer (tijdens toernooi) 020-6267844

Op zondag gratis parkeren!

 

Bijgewerkt op 11 oktober 2018

1 Hensbergen, Willem 2101
2 Gutkind, Kedem 2089
3 Straat, Evert-Jan 2085
4 Hacquebord, Tjerk 2056
5 Hellenberg, Jan 2050
6 Le Clercq, Maxim 2010
7 Wijgers, Ben 1985
8 Van Duijn, Roel 1984
9 Sterrenburg, Kees 1960
10 Kat, Rudolf 1954
11 Poncin, Peter 1949
12 Flohr, Ron 1910
13 Michel, Steve 1904
14 Jonkers, Bas 1889
15 Kruijf, Caspar 1874
16 Kalma, Jildo 1866
17 Pijlman, René 1865
18 De Leur, Ben 1860
19 Littel, Leo 1853
20 Dekker, Jop 1850
21 Bloem, Mark 1848
22 Roebers, Eline 1848
23 Heijlman, Martin 1847
24 Veenstra, Frits 1839
25 Hoomans, Peter 1836
26 Van Dongen, Gijs 1835
27 Velde, Jan 1835
28 Schol, Jan 1833
29 Rensen, Martin 1819
30 Rot, Jan 1809
31 Geboers, Jimmy 1807
32 Smith, Jack 1791
33 Van der Ploeg, Harmen 1789
34 Tillemans, Marcel 1773
35 Koevoets, Rinus 1769
36 Heeneman, Ron 1752
37 Van Garderen, Ton 1742
38 Van Rooijen, Ton 1732
39 Schol-Grin, Anneke 1721
40 Koeleman, Gerard 1700
41 Smit, Michiel 1688
42 Van Gelder, Jacques 1684
43 Duivenvoorden, Ben 1680
44 Meintser, Tom 1680
45 Kerkhoff, Chris 1679
46 Eveleens, Ed 1675
47 Keuken, Menno 1660
48 Tjin a Lien, Ike 1656
49 Tuijnman, Jeannot 1652
50 Tjong-Akiet, Raf 1651
     
51 Neumeijer, Ruud 1637
52 Van der Veen, Ailko 1637
53 Markus, Gijs 1626
54 Vlug, Anjo 1616
55 Spaan, David 1613
56 Thierry, Rein 1607
57 Van Dongen, Jesse 1600
58 Yuen, Shau-Ming 1593
59 Elisen, Peter 1579
60 Koks, Paul 1572
61 Milli, Serkan 1569
62 Poldermans, Daan 1556
63 Koopman, Jan 1554
64 Hoogeveen, Luuk 1550
65 Keizer, Bé 1550
66 De Leeuwe, Peter 1544
67 Van Gelder, Frits 1538
68 Bergshoeff, Bert 1530
69 Peters, Wim 1528
70 Heima, Henny 1524
71 Hendriks, Jord 1496
72 Gijsbers, Joop 1479
73 Kaptein, Peter 1473
74 Turenhout, Ryanne 1435
75 Boon, Thijs 1434
76 Bartman, Victor 1415
77 Melchers, Bert-Jan 1390
78 Lesman, Karol 1387
79 Hofman, Meindert 1358
80 Jonkman, Amelia 1351
81 Looman, Hans 1306
82 Altena, Frans 1289
83 Flesseman, Tom 1281
84 Baas, Rob 1274
85 Jonkman, Sophia 1117
86 Van den Berg, Martha 995



 deelnmrs Groep A Groep B
'08/'09 39 Diederic 't Hooft Eelco Niks
'09/'10 59 Roel van Duijn Tony Slengard
'10/'11 75 Sten Goes Dennis Schuitemaker
'11/'12 78 Willem Hensbergen Ben Duivenvoorden
'12/'13 80 Aldo van de Woestijne Vincent Visser
'13/'14 80 Steve Michel Tony Slengard
'14/'15 86 Dennis van Leusden Job 't Hooft
'15/'16 86 Dennis van Leusden  Ruud Neumeijer
'16/'17 87 Ben Wijgers David Bakker
'17/'18 83 Jan Hellenberg Brian van Kanten

 

De vetgedrukte spelers waren tijdens het toernooi Raadsheer-lid.