Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922
Er is weer heel wat gebeurd bij De Raadsheer. Vorige week zondag is ons Rapid 8-kampentoernooi onder zeer warme omstandigheden verspeeld. De winnaar van de zeer sterke eerste groep was Jack Blanchard.
 
Woensdag was de tweede ronde van onze interne competitie. Daar staat Gerie Opgenhaffen nu bovenaan, na overwinningen op Pepijn Streng en Jaap Loos. Maar Olaf Cliteur zit hem op de hielen met slechts 1 (keizer)puntje afstand.
 
Komende woensdag organiseren we de voorrondes van de Schaak-Off. Hier kan iedereen aan meedoen, ook als je nog nooit in een club hebt gespeeld. Sterker nog: Dan is de schaak-off misschien wel voor jou! Je kunt je aanmelden via deze link.
 
Tegelijk gaan wij dan beginnen met onze interne rapidcompetitie. Altijd spannend wat daar gaat gebeuren!