Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Deze woensdag begint een nieuw seizoen van onze interne competitie.

De opzet is hetzelfde als in de voorgaande jaren. We spelen het Keizer-systeem, waarbij iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze grote groep zijn nog twee ratingprijzen te winnen voor de sterkste spelers in groep 2 en groep 3. De competitie is opgedeeld in 4 periodes, elk van 9 partijen (de laatste is iets korter). Binnen een periode speel je maximaal 1 keer tegen dezelfde tegenstander. Ook het speeltempo is niet gewijzigd: 1½ uur met vanaf de eerste zet een increment van 15 seconde.

De indeling wordt gemaakt om 20:00 uur. Iedereen die dan aanwezig is, wordt ingedeeld. Kom je later, dan loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Denk je dat je acht uur niet redt, dan kun je ook bellen naar de speelzaal: 020 - 626 78 44