Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Afgelopen zondag werd de 16e editie van ons Rapidtoernooi gespeeld. Er was een goede opkomst met 45 schakers die er wederom een gezellig en leuk toernooi van maakten.

De eerste groep was met een gemiddelde rating tegen de 2000 sterk bezet, maar uitgerekend de jongste speler met de laagste rating won het toernooi. Daniel Nijhuis won 6 van de 7 partijen en bleef daarmee Sven Pronk een half puntje voor. Groep 2 werd een prooi voor de Edese Hans Thuijls, groep 3 was voor Marijn Jansen. In de vierde groep was het enige Raadsheer-succesje te noteren: Titus Scholten pakte een derde plaats, achter Munkh-Orgil Munkhbat en Daan Frits van den Berg. In de laatste groep was Shreehari Bodas duidelijk te sterk; hij won al zijn partijen.

Alle uitslagen