Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Na een veel te lange onderbreking door de corona-ellende is de interne competitie 2021/2022 van start gegaaan. Maar het seizoen kwam niet flitsend uit de startblokken. Er waren maar 14 mensen, die dus 7 partijen konden spelen. Erg jammer, maar het was wel weer heel leuk. En er waren ook veel "vaste" krachten, die om verschillende redenen niet konden of zich niet helemaal senang voelden en dus - zoals we zelf hadden opgeroepen - thuis bleven. Dus hopelijk zijn we volgende week weer met wat meer mensen! We konden wel een nieuwe belangstellende welkom heten: Mathijs Jung. Welkom Mathijs en hopelijk blijf je het leuk vinden bij ons, maar dat zal toch wel? Voor volgende keren blijft overigens de oproep: kom op tijd, want we moeten ook op tijd afsluiten. Dus zorg dat je er bent om 20.00 uur of bel voor die tijd (zie het eerdere bericht hierover).

De eerste drie ronden van het seizoen worden weer, net als de laatste jaren gebruikelijk, Zwitsers op rating ingedeeld. Het is dan ook extra knap dat Victor voor een daverende verrassing zorgde en van Wim won. Daarmee is hij natuurlijk ook de eerste koploper van het seizoen. Ook de remise van Cilia tegen Bart was een knappe prestatie. De eerste ronden blijft de stand nog wel even een flipperkast, maar dat stabiliseert zich later in het seizoen. Laten we de stijd weer aangaan!

Alle uitslagen en de eerste stand