Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

02 50

Tot mijn verdriet moet ik jullie vertellen dat het bestuur en de toernooicommissie van de Raadsheer hebben moeten besluiten om de 13e editie van ons mooie Kattenburger Open Toernooi niet te laten doorgaan. Het toernooi zou in oktober beginnen, maar er is gewoon nog te veel onzeker in verband met de coronacrisis. Onze speelzaal is weliswaar gezellig, maar niet geschikt om met zoveel mensen de 1,5 meter afstand te bewaren die nodig is. Ook het achtkamp rapidtoernooi, dat we in september zouden organiseren, gaat niet door.

Toen we de 12e editie moesten afbreken hebben we gezegd dat jullie met korting aan de 13e editie konden deelnemen. Dat aanbod blijft staan, maar helaas zal dat niet het komend seizoen zijn. We mogen toch hopen dat het daarna weer van start kan gaan. Zodat we elkaar weer op een leuke en goede manier kunnen ontmoeten en de sportieve strijd aanbinden.

Namens SV De Raadsheer,

Gerie Opgenhaffen