logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

Interne competitie

  • Stand na ronde 6
  • Uitslagen
  • Stand per groep
  • Informatie

Bijgewerkt op 10 oktober 2018 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
1 Jack Smith 1 483,5 102 6 5 1 0 91,7 2 2W
2 Ramon van Beemdelust 1 383,67 101 5 4 1 0 90 1 1W
3 Harmen van der Ploeg 1 356,17 100 5 3 1 1 70 -1 1Z
4 Casper Tepe 3 321 99 5 3 0 2 60 -1 1W
5 Olaf Cliteur 1 303 98 4 2 2 0 75 0 1W
6 Douwe Jan Veltheer 2 284,83 97 5 3 1 1 70 -1 1Z
7 Alexander Boelen 1 274 96 2 2 0 0 100 0 1W
8 Anjo Vlug 2 264 95 6 1 4 1 50 0 1Z
9 Rob van Slooten 2 253,17 94 5 2 1 2 50 1 1Z
10 Ton van Garderen 2 249,17 93 4 2 1 1 62,5 0 1Z
11 Wim Postema 1 242,5 92 6 3 1 2 58,3 0 2Z
12 Roel de Jong 2 234,33 91 1 1 0 0 100 -1 1Z
13 Gerben Houba 2 219,5 90 5 1 2 2 40 -1 1Z
14 Gido ter Heijne 2 210 89 1 1 0 0 100 -1 1Z
15 Simon Bouwhuis 3 208 88 6 4 0 2 66,7 0 1Z
16 Hans  Radder 1 207,33 87 5 1 3 1 50 -1 1W
17 Mustapha Yahia 1 200,33 86 1 1 0 0 100 -1 1Z
18 Rinus Koevoets 1 193,5 85 6 2 2 2 50 0 1Z
19 Lex van der Wal 1 192,33 84 2 1 0 1 50 0 1Z
20 Vincent Visser 1 191,33 83 2 1 0 1 50 0 1W
21 Victor Bartman 3 175,5 81 6 2 2 2 50 2 2W
22 Louis van Staden ten Brink 2 161 79 3 1 0 2 33,3 1 1W
23 Frits van Gelder 2 158 78 3 2 0 1 66,7 -1 1Z
24 Maurice Buzink 3 157,33 77 4 3 0 1 75 0 2Z
25 Peter Voets 2 133 68 4 1 1 2 37,5 0 1W
26 Menno Keuken 2 133 67 3 1 1 1 50 1 1W
27 Arnold Smallegoor 2 129,33 65 4 2 0 2 50 0 1Z
28 Willem Toutenhoofd 3 128 64 4 1 1 2 37,5 0 1Z
29 Rob Baas 3 125,5 61 3 0 1 2 16,7 1 1W
30 Gerie Opgenhaffen 1 120,67 58 4 2 0 2 50 0 1Z
31 Henny Heima 2 109,5 55 5 1 1 3 30 -1 1Z
32 Tom Flesseman 3 107,83 53 4 1 2 1 50 0 1W
33 Boudewijn Thewissen 2 104 51 1 0 1 0 50 -1 1Z
34 André de Roo 1 104 50 1 0 0 1 0 1 1W
35 Roel de Vrijer 3 96,67 46 1 0 0 1 0 -1 1Z
36 Frans Altena 3 74 41 6 2 0 4 33,3 -2 2Z
37 Cilia van der Kamp 3 74 40 4 1 0 3 25 2 2W
38 Gerard Blees 2 66,67 39 1 0 0 1 0 1 1W
39 Douwe Vaartjes 3 57,5 38 3 0 1 2 16,7 1 1Z
40 Peter de Leeuwe 2 48,67 37 5 1 0 4 20 -1 1W
41 Jaap Loos 2 41,33 36 5 0 1 4 10 1 2W
42 Hein van der Kroon 3 38 35 6 0 2 4 16,7 0 2W

 * Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
 Ronde 6, 10 oktober 2018   
  Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Hans  Radder 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Jack Smith 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Menno Keuken 2 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Victor Bartman 3 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Alexander Boelen 1 - Wim Postema 1 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Maurice Buzink 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Vincent Visser 1 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Tom Flesseman 3 - Frans Altena 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 5, 3 oktober 2018   
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jack Smith 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Roel de Vrijer 3 1-0
Jaap Loos 2 - Henny Heima 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 1 - Alexander Boelen 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Ton van Garderen 2 1-0
Victor Bartman 3 - Vincent Visser 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Frans Altena 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maurice Buzink 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Wim Postema 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Roel de Jong 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Gerben Houba 2 1-0

 

Ronde 4, 26 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Frits van Gelder 2 1-0
Wim Postema 1 - Jack Smith 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Gerben Houba 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Frans Altena 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Ton van Garderen 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Peter Voets 2 - Lex van der Wal 1 0-1
Henny Heima 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 3 ½-½
Maurice Buzink 3 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Gerard Blees 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
André de Roo   oneven  

 

Ronde 3, 19 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jack Smith 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Casper Tepe 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter Voets 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Gerben Houba 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 0-1
André de Roo 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Tom Flesseman 3 ½-½

 

Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1

Bijgewerkt op 10 oktober 2018

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Jack Smith   1 Douwe Jan Veltheer   1 Casper Tepe
2 Ramon van Beemdelust   2 Anjo Vlug   2 Simon Bouwhuis
3 Harmen van der Ploeg   3 Rob van Slooten   3 Victor Bartman
4 Olaf Cliteur   4 Ton van Garderen   4 Maurice Buzink
5 Alexander Boelen   5 Roel de Jong   5 Willem Toutenhoofd
6 Wim Postema   6 Gerben Houba   6 Rob Baas
7 Hans Radder   7 Gido ter Heijne   7 Tom Flesseman
8 Mustapha Yahia   8 Louis van Staden ten Brink   8 Roel de Vrijer
9 Rinus Koevoets   9 Frits van Gelder   9 Frans Altena
10 Lex van der Wal   10 Peter Voets   10 Cilia van der Kamp
11 Vincent Visser   11 Menno Keuken   11 Douwe Vaartjes
12 Gerie Opgenhaffen   12 Arnold Smallegoor   12 Hein van der Kroon
13 André de Roo   13 Henny Heima      
      14 Boudewijn Thewissen      
      15 Gerard Blees      
      16 Peter de Leeuwe      
      17 Jaap Loos      

Speeltempo: 1h30 p.p.p.p. met vanaf de 1e eerste zet een increment van 15 seconden.

We streven ernaar om om 20:00 uur te beginnen met indelen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden, maar als je wilt spelen is het verstandig om voor 20 uur aanwezig te zijn; als je later binnen komt, loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Je kunt op de clubavond ook bellen naar de zaal om je aan te melden (nummer: 020 - 626 78 44).

De indeling gebeurt volgens het systeem Keizer. De indeling gebeurt in 1 grote groep, waardoor iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze groep worden 2 ratingprijzen uitgedeeld voor spelers met ratings tot 1750 (groep 2) en tot 1450 (groep 3).