Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

5 december 2019
Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 13                     Gewijzigd op 4  december 2019
                         
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Olaf Cliteur 1 773 87 10 7 2 1 80 42,5 31,75 0 1Z
2 Ramon van Beemdelust 1 721 86 7 5 2 0 85,7 28 25,75 -1 1Z
3 Wim Postema 1 681,33 85 8 4 2 2 62,5 46 24,75 0 2Z
4 Menno Keuken 2 643 84 9 5 2 2 66,7 46 29,5 1 1W
5 Hans  Radder 1 559,83 83 9 4 2 3 55,6 51 26,5 1 1W
6 Rinus Koevoets 1 558,83 82 7 3 3 1 64,3 43 27,25 -1 1Z
7 Jaap Loos 2 553 81 11 5 3 3 59,1 50 24 -1 1Z
8 Boudewijn Thewissen 2 499 80 7 5 1 1 78,6 28,5 21 -1 1Z
9 Harmen van der Ploeg 1 487,33 79 4 1 1 2 37,5 24 7,5 0 1W
10 Henny Heima 2 483 78 7 3 2 2 57,1 26 13,75 1 1W
11 Gerie Opgenhaffen 2 482,33 77 6 2 2 2 50 34,5 14,75 0 1W
12 Victor Bartman 2 478 76 13 6 3 4 57,7 48 23,75 -1 1Z
13 Jop Dekker 1 467,5 75 5 1 3 1 50 22 10,5 1 2W
14 Douwe Jan Veltheer 1 444 74 9 3 3 3 50 33 16 1 2W
15 Peter Voets 2 436 73 7 3 0 4 42,9 29,5 12,5 1 1W
16 Peter de Leeuwe 2 419 72 8 4 1 3 56,3 24 10,5 0 1Z
17 Bart Romijn 2 409,83 71 11 3 5 3 50 40,5 16,25 1 1W
18 Eric Mol 2 401,33 70 9 3 4 2 55,6 36,5 15,5 -1 2Z
19 Paul Maurice Dekker 3 375 69 5 2 1 2 50 21,5 7 -1 2Z
20 Roel de Jong 3 368,33 68 9 3 3 3 50 32,5 12,5 -1 1W
21 Rob Baas 3 362,83 67 7 2 3 2 50 20,5 8 1 2W
22 Peter Bosschieter 2 358,5 66 4 2 2 0 75 12,5 9,5 2 2W
23 Anjo Vlug 2 347,5 65 5 2 1 2 50 20 5,25 1 1W
24 Rob van Slooten 2 332,5 64 8 2 3 3 43,8 31 9,5 0 1W
25 Piet Hofstee 2 293,5 63 7 3 1 3 50 21 6,5 -1 1Z
26 Louis van Staden ten Brink 2 291 62 6 3 0 3 50 13 4,5 0 1Z
27 Cilia van der Kamp 3 278 61 6 2 1 3 41,7 15 2,5 -2 2Z
28 Marie Boomgaard 3 264,17 60 6 2 1 3 41,7 17,5 3,75 0 1W
29 Gerben Houba 3 258,17 59 7 1 2 4 28,6 27,5 5,5 -1 1Z
30 Giordano Sanmartin de Miranda 3 253,67 58 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
31 Tom Flesseman 3 244,5 57 6 2 1 3 41,7 18 4,75 0 1Z
32 Michiel Smit 2 226 56 2 2 0 0 100 3 3 0 1Z
33 Willem Toutenhoofd 3 213,67 55 9 3 0 6 33,3 24,5 2,5 1 2W
34 Peter van Nijen 2 204 54 3 1 0 2 33,3 10 2,5 1 1W
35 Jeroen Goedhart 2 202 53 2 2 0 0 100 4,5 4,5 0 1W
36 Alexander Boelen 1 194 52 1 1 0 0 100 5,5 5,5 -1 1Z
37 Rens Mors 3 184,83 51 8 1 1 6 18,8 30 4,75 -2 2Z
38 Hein van der Kroon 3 151 50 10 0 4 6 20 33 3,25 0 1W
39 Max Kuilman 3 150 49 1 1 0 0 100 2 2 -1 1Z
40 Casper Tepe 3 139 48 5 0 1 4 10 22 2,25 -1 2Z
41 Maarten van Loggem 3 111 44 4 0 1 3 12,5 11 1 0 1Z
42 Harmen Keiser 3 109 43 1 0 1 0 50 2 1 1 1W
43 Ron Monté 3 94 42 2 1 0 1 50 2,5 0 0 1Z
44 Arnold Smallegoor 2 76 37 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
45 Frans Altena 3 66 32 2 0 0 2 0 6 0 0 1W
46 Francisco Gomez Olivares 3 64 31 4 0 0 4 0 9 0 0 1W
47 Pjotr van Nie 1 60 30 1 0 0 1 0 5,5 0 1 1W

 

 

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
5 december 2019

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Stand per groep na ronde 13 (4 december) *      
               
Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Olaf Cliteur   1 Menno Keuken   1 Paul Maurice Dekker
2 Ramon van Beemdelust   2 Jaap Loos   2 Roel de Jong
3 Wim Postema   3 Boudewijn Thewissen   3 Rob Baas
4 Hans Radder   4 Henny Heima   4 Cilia van der Kamp
5 Rinus Koevoets   5 Gerie Opgenhaffen   5 Marie Boomgaard
6 Harmen van der Ploeg   6 Victor Bartman   6 Gerben Houba
7 Jop Dekker   7 Peter Voets   7 Giordano Sanmartin de Miranda
8 Douwe Jan Veltheer   8 Peter de Leeuwe   8 Tom Flesseman
9 Alexander Boelen   9 Bart Romijn   9 Willem Toutenhoofd
10 Pjotr van Nie   10 Eric Mol   10 Rens Mors
      11 Peter Bosschieter   11 Hein van der Kroon
      12 Anjo  Vlug   12 Max Kuilman
      13 Rob van Slooten   13 Casper Tepe
      14 Piet Hofstee   14 Maarten van Loggem
      15 Louis van Staden ten Brink   15 Harmen Keiser
      16 Michiel Smit   16 Ron Monté
      17 Peter van Nijen   17 Frans Altena
      18 Jeroen Goedhart   18 Francisco Gomez Olivares
      19 Arnold Smallegoor      

 

5 december 2019
Ronde 13, 4 december 2019  
Douwe Jan Veltheer 1 - Jaap Loos 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Eric Mol 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Bosschieter 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Bart Romijn 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Ron Monté 3 0-1
Jeroen Goedhart 2 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2   Oneven                        

 

Ronde 12, 20 november 2019
Gerie Opgenhaffen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Olaf Cliteur 1 1-0
Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Bart Romijn 2 1-0
Roel de Jong 3 - Eric Mol 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Ron Monté 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1

 

Ronde 11, 13 november 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Hans Radder 1 1-0
Douwe Jan Veltheer 1 - Victor Bartman 2 1-0
Peter Voets 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Rens Mors 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Roel de Jong 3 1-0
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Paul Maurice Dekker 3 ½-½
Bart Romijn 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Francisco Gomez Olivares 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

 

Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1