Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

13 maart 2020
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Olaf Cliteur 1 1270,33 95 17 9 5 3 67,6 126 79 1 2W
2 Ramon van Beemdelust 1 1264,33 94 13 8 4 1 76,9 95,5 75 -1 1W
3 Wim Postema 1 1144 93 13 5 4 4 53,8 118,5 60 1 1Z
4 Menno Keuken 2 1059 92 16 6 6 4 56,3 125 67,5 0 2Z
5 Jop Dekker 1 1041,5 91 9 4 4 1 66,7 72 48,5 -1 1Z
6 Hans  Radder 1 1040,5 90 15 7 3 5 56,7 118,5 69,75 -1 1W
7 Harmen van der Ploeg 1 1026,17 89 7 3 2 2 57,1 63 35,5 1 2W
8 Gerie Opgenhaffen 2 992,5 88 9 4 3 2 61,1 83,5 49,75 -1 1Z
9 Douwe Jan Veltheer 1 987,33 87 14 7 3 4 60,7 89 51,75 0 1Z
10 Jaap Loos 2 959 86 19 8 4 7 52,6 135 68,75 1 2W
11 Rob van Slooten 2 921 85 14 6 5 3 60,7 92,5 53,5 0 1Z
12 Rinus Koevoets 1 834,5 84 13 4 4 5 46,2 113 50,75 -1 1W
13 Peter de Leeuwe 2 814,33 83 14 6 3 5 53,6 80 36,5 0 1W
14 Peter Voets 2 801,83 82 14 5 1 8 39,3 103,5 35,5 0 1W
15 Henny Heima 2 794,5 81 14 4 5 5 46,4 95 40 2 2W
16 Cilia van der Kamp 3 774,83 80 12 5 2 5 50 66 28,25 0 1W
17 Roel de Jong 3 773 79 15 5 5 5 50 95 47,25 1 1W
18 Victor Bartman 2 764 78 21 8 5 8 50 126 51 -1 2Z
19 Peter Bosschieter 2 681,5 77 9 3 4 2 55,6 60 32,75 -1 2Z
20 Anjo Vlug 2 637,5 76 9 4 3 2 61,1 55,5 26 -1 1Z
21 Bart Romijn 2 632,5 75 14 4 5 5 46,4 82 35,25 0 1W
22 Jeroen Goedhart 2 619 74 7 6 0 1 85,7 39 34 -1 1W
23 Boudewijn Thewissen 2 596,5 73 8 5 2 1 75 57 42,5 0 1W
24 Piet Hofstee 2 584,5 72 13 6 2 5 53,8 68,5 30,75 -1 2Z
25 Willem Toutenhoofd 3 573 71 16 7 0 9 43,8 68,5 19 0 1Z
26 Hein van der Kroon 3 529,33 70 18 5 4 9 38,9 85 23,5 0 1Z
27 Paul Maurice Dekker 3 528 69 10 3 1 6 35 66,5 15,5 0 1W
28 Eric Mol 2 516,5 68 11 3 4 4 45,5 80,5 34 1 2W
29 Tom Flesseman 3 483,67 67 11 4 2 5 45,5 50 20,5 1 1W
30 Louis van Staden ten Brink 2 472 66 10 5 0 5 50 53,5 24,5 0 1W
31 Rob Baas 3 406,33 65 7 2 3 2 50 33,5 14 1 2W
32 Gerben Houba 3 392,5 64 7 1 2 4 28,6 45 12,25 -1 1Z
33 Rens Mors 3 375 63 12 4 1 7 37,5 61 12,75 0 1W
34 Marie Boomgaard 3 367,17 62 11 3 1 7 31,8 50 13,25 1 1W
35 Casper Tepe 3 345 61 8 3 1 4 43,8 49 13,75 0 1Z
36 Giordano Sanmartin de Miranda 3 265 60 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
37 Michiel Smit 2 239 59 2 2 0 0 100 5,5 5,5 0 1Z
38 Maarten van Loggem 3 238 58 10 2 1 7 25 50 4,5 0 1Z
39 Peter van Nijen 2 229,33 57 3 1 0 2 33,3 20 6 1 1W
40 Alexander Boelen 1 228 56 1 1 0 0 100 6,5 6,5 -1 1Z
41 Folkert Kan 3 207,5 55 2 1 1 0 75 8,5 6 0 1W
42 Simon Bouwhuis 3 198 54 3 2 0 1 66,7 8,5 1,5 -1 2Z
43 André van der Walt 3 173 52 1 1 0 0 100 7 7 1 1W
44 Max Kuilman 3 168 50 1 1 0 0 100 7 7 -1 1Z
45 Ron Monté 3 140 48 2 1 0 1 50 6,5 0,5 0 1Z
46 Marius Ernsting 3 138 47 4 1 0 3 25 21,5 0,5 0 1Z
47 Tom van Hoorn 3 136 46 2 1 0 1 50 2,5 0,5 0 1Z
48 Harmen Keiser 3 124 45 1 0 1 0 50 7 3,5 1 1W
49 Mienuk van Osnabrugge 3 111 44 1 1 0 0 100 0,5 0,5 -1 1Z
50 Francisco Gomez Olivares 3 109,5 43 13 0 1 12 3,8 44,5 0,25 -1 2Z
51 Frans Altena 3 108 42 5 0 1 4 10 16,5 0,25 -1 1W
52 Arnold Smallegoor 2 76 37 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
53 Pjotr van Nie 1 66 33 1 0 0 1 0 6,5 0 1 1W

 

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
13 maart 2020

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Olaf Cliteur   1 Menno Keuken   1 Cilia van der Kamp
2 Ramon van Beemdelust   2 Gerie Opgenhaffen   2 Roel de Jong
3 Wim Postema   3 Jaap Loos   3 Willem Toutenhoofd
4 Jop Dekker   4 Rob van Slooten   4 Hein van der Kroon
5 Hans Radder   5 Peter de Leeuwe   5 Paul Maurice Dekker
6 Harmen van der Ploeg   6 Peter Voets   6 Tom Flesseman
7 Douwe Jan Veltheer   7 Henny Heima   7 Rob Baas
8 Rinus Koevoets   8 Victor Bartman   8 Gerben Houba
9 Alexander Boelen   9 Peter Bosschieter   9 Rens Mors
10 Pjotr van Nie   10 Anjo Vlug   10 Marie Boomgaard
      11 Bart Romijn   11 Casper Tepe
      12 Jeroen Goedhart   12 Giordano Sanmartin de Miranda
      13 Boudewijn Thewissen   13 Maarten van Loggem
      14 Piet Hofstee   14 Folkert Kan
      15 Eric Mol   15 Simon Bouwhuis
      16 Louis van Staden ten Brink   16 André van der Walt
      17 Michiel Smit   17 Max Kuilman
      18 Peter van Nijen   18 Ron Monté
      19 Arnold Smallegoor   19 Marius Ernsting
            20 Tom van Hoorn
            21 Harmen Keiser
            22 Mienuk van Osnabrugge
            23 Francisco Gomez Olivares
            24 Frans Altena

 

 

 

13 maart 2020
Ronde 22, 11 maart 2020
Ramon van Beemdelust 1 - Jop Dekker 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Peter Voets 2 - Rob van Slooten 2 0-1
Henny Heima 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Roel de Jong 3 - Victor Bartman 2 1-0
Frans Altena 3 - Mienuk van Osnabrugge 3 0-1
Eric Mol 2 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Rens Mors 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Paul Maurice Dekker 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Oneven                        
Ronde 21, 26 februari 2020
Douwe Jan Veltheer 1 - Menno Keuken 2 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Roel de Jong 3 1-0
Jaap Loos 2 - Peter Voets 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Piet Hofstee 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Wim Postema 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Casper Tepe 3 0-1
Jop Dekker 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Jeroen Goedhart 2 - Peter Bosschieter 2 0-1

 

Ronde 20, 19 februari 2020
Menno Keuken 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Victor Bartman 2 - Paul Maurice Dekker 3 1-0
Peter Voets 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Henny Heima 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Anjo Vlug 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
Casper Tepe 3 - Tom Flesseman 3 1-0
Roel de Jong 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Francisco Gomez Olivares 3 - Maarten van Loggem 3 0-1
Folkert Kan 3 - Marie Boomgaard 3 1-0

 

Ronde 19, 12 februari 2020
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 1-0
Victor Bartman 2 - Henny Heima 2 ½-½
Casper Tepe 3 - Marius Ernsting 3 1-0
Roel de Jong 3 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Maarten van Loggem 3 - Rens Mors 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Bart Romijn 2 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Tom van Hoorn 3 0-1

 

Ronde 18, 29 januari 2020
Wim Postema 1 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Rinus Koevoets 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Menno Keuken 2 - Jop Dekker 1 0-1
Jaap Loos 2 - Victor Bartman 2 1-0
Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Peter Bosschieter 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Piet Hofstee 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Marius Ernsting 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Tom Flesseman 3   Oneven                        

 

Ronde 17, 22 januari 2020
Ramon van Beemdelust 1 - Wim Postema 1 0-1
Rinus Koevoets 1 - Jaap Loos 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Paul Maurice Dekker 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Peter Voets 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Folkert Kan 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Henny Heima 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Marius Ernsting 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Bart Romijn 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Piet Hofstee 2 0-1

 

Ronde 16, 15 januari 2020
Menno Keuken 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 2 - Jop Dekker 1 0-1
Peter Voets 2 - Hans  Radder 1 1-0
Henny Heima 2 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Paul Maurice Dekker 3 - Roel de Jong 3 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Jeroen Goedhart 3 - Tom Flesseman 3 1-0
Tom van Hoorn 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1

 

Ronde 15, 18 december 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Jaap Loos 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jeroen Goedhart 3 0-1
Henny Heima 2 - Bart Romijn 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rens Mors 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Marius Ernsting 3 - Victor Bartman 2 0-1

 

Ronde 14, 11 december 2019  
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Jaap Loos 2 - Hans  Radder 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Roel de Jong 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Eric Mol 2 - Peter Voets 2 0-1
Rens Mors 3 - Frans Altena 3 1-0
Paul Maurice Dekker 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
André van der Walt 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0

 

Ronde 13, 4 december 2019  
Douwe Jan Veltheer 1 - Jaap Loos 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Eric Mol 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Bosschieter 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Bart Romijn 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Ron Monté 3 0-1
Jeroen Goedhart 2 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2   Oneven                        

 

Ronde 12, 20 november 2019
Gerie Opgenhaffen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Olaf Cliteur 1 1-0
Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Bart Romijn 2 1-0
Roel de Jong 3 - Eric Mol 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Ron Monté 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1

 

Ronde 11, 13 november 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Hans Radder 1 1-0
Douwe Jan Veltheer 1 - Victor Bartman 2 1-0
Peter Voets 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Rens Mors 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Roel de Jong 3 1-0
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Paul Maurice Dekker 3 ½-½
Bart Romijn 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Francisco Gomez Olivares 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

 

Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1