Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

20 februari 2020
Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Olaf Cliteur 1 1136 93 16 9 4 3 68,8 109 69,75 0 1W
2 Ramon van Beemdelust 1 1128,33 92 12 8 3 1 79,2 83 66 -2 2Z
3 Wim Postema 1 1059 91 12 5 4 3 58,3 99 54 2 2W
4 Harmen van der Ploeg 1 970,5 90 7 3 2 2 57,1 58 32 1 2W
5 Menno Keuken 2 901 89 14 5 5 4 53,6 96,5 49,5 2 2W
6 Douwe Jan Veltheer 1 891,17 88 12 6 3 3 62,5 67 42 0 1W
7 Hans  Radder 1 885,5 87 14 6 3 5 53,6 103,5 56,5 -2 2Z
8 Jop Dekker 1 883,5 86 7 3 3 1 64,3 49,5 32,75 -1 2Z
9 Gerie Opgenhaffen 2 864,83 85 8 4 2 2 62,5 68 41,5 0 1W
10 Rinus Koevoets 1 819 84 11 4 4 3 54,5 92 46,75 -1 1Z
11 Jaap Loos 2 804,5 83 17 7 3 7 50 114,5 55,75 -1 1Z
12 Peter Voets 2 788,33 82 12 5 1 6 45,8 79,5 33 0 1W
13 Rob van Slooten 2 762,33 81 12 5 4 3 58,3 68 36,75 0 1Z
14 Peter de Leeuwe 2 736,67 80 14 6 3 5 53,6 72 33,25 0 1W
15 Victor Bartman 2 700,67 79 19 8 4 7 52,6 100 43,5 1 2W
16 Roel de Jong 3 685 78 13 4 5 4 50 70,5 32,5 1 2W
17 Henny Heima 2 679 77 13 3 5 5 42,3 79 30,75 1 1W
18 Cilia van der Kamp 3 631,17 76 11 4 2 5 45,5 54,5 19,25 -1 1Z
19 Bart Romijn 2 618 75 14 4 5 5 46,4 76,5 31,5 0 1W
20 Jeroen Goedhart 2 609,67 74 6 6 0 0 100 29 29 -2 2Z
21 Boudewijn Thewissen 2 580,5 73 8 5 2 1 75 51 37,5 0 1W
22 Peter Bosschieter 2 575,5 72 7 2 4 1 57,1 43 23,75 1 1W
23 Anjo Vlug 2 547,83 71 8 3 3 2 56,3 47,5 20,75 0 1W
24 Paul Maurice Dekker 3 526,5 70 9 3 1 5 38,9 57 15,5 -1 2Z
25 Eric Mol 2 500,5 69 10 3 4 3 50 67,5 30,25 0 1W
26 Piet Hofstee 2 487 68 12 5 2 5 50 56 22,25 0 1Z
27 Hein van der Kroon 3 460 67 17 5 4 8 41,2 69,5 19,5 1 2W
28 Louis van Staden ten Brink 2 452 66 9 5 0 4 55,6 39,5 20,5 -1 1Z
29 Willem Toutenhoofd 3 432 65 14 5 0 9 35,7 59 13,5 0 1Z
30 Rob Baas 3 396,33 64 7 2 3 2 50 29 12,5 1 2W
31 Tom Flesseman 3 395,17 63 10 3 2 5 40 39 11,5 0 1Z
32 Marie Boomgaard 3 352,83 62 10 3 1 6 35 43 11 0 1Z
33 Gerben Houba 3 339 61 7 1 2 4 28,6 41,5 10,25 -1 1Z
34 Rens Mors 3 321,5 60 11 3 1 7 31,8 56,5 11,5 -1 1Z
35 Giordano Sanmartin de Miranda 3 261,67 59 1 1 0 0 100 3,5 3,5 1 1W
36 Casper Tepe 3 261 58 7 2 1 4 35,7 40,5 8,75 1 2W
37 Michiel Smit 2 236 57 2 2 0 0 100 5,5 5,5 0 1Z
38 Alexander Boelen 1 227 56 1 1 0 0 100 6,5 6,5 -1 1Z
39 Peter van Nijen 2 223,33 55 3 1 0 2 33,3 17 5 1 1W
40 Maarten van Loggem 3 219,5 54 10 2 1 7 25 43 4,5 0 1Z
41 Simon Bouwhuis 3 195 53 3 2 0 1 66,7 8,5 1,5 -1 2Z
42 Folkert Kan 3 182 52 2 1 1 0 75 7,5 5,5 0 1W
43 André van der Walt 3 168 50 1 1 0 0 100 5 5 1 1W
44 Max Kuilman 3 161 48 1 1 0 0 100 7 7 -1 1Z
45 Ron Monté 3 138 47 2 1 0 1 50 5,5 0,5 0 1Z
46 Marius Ernsting 3 136 46 4 1 0 3 25 18 0,5 0 1Z
47 Tom van Hoorn 3 128 45 2 1 0 1 50 2,5 0,5 0 1Z
48 Harmen Keiser 3 121,5 43 1 0 1 0 50 7 3,5 1 1W
49 Francisco Gomez Olivares 3 104,5 42 11 0 1 10 4,5 30 0,25 1 2W
50 Frans Altena 3 103 41 4 0 1 3 12,5 13,5 0,25 -2 2Z
51 Arnold Smallegoor 2 74 37 1 0 0 1 0 2 0 1 1W
52 Pjotr van Nie 1 64 32 1 0 0 1 0 6,5 0 1 1W

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
20 februari 2020

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Olaf Cliteur   1 Menno Keuken   1 Roel de Jong
2 Ramon van Beemdelust   2 Gerie Opgenhaffen   2 Cilia van der Kamp
3 Wim Postema   3 Jaap Loos   3 Paul Maurice Dekker
4 Harmen van der Ploeg   4 Peter Voets   4 Hein van der Kroon
5 Douwe Jan Veltheer   5 Rob van Slooten   5 Willem Toutenhoofd
6 Hans Radder   6 Peter de Leeuwe   6 Rob Baas
7 Jop Dekker   7 Victor Bartman   7 Tom Flesseman
8 Rinus Koevoets   8 Henny Heima   8 Marie Boomgaard
9 Alexander Boelen   9 Bart Romijn   9 Gerben Houba
10 Pjotr van Nie   10 Jeroen Goedhart   10 Rens Mors
      11 Boudewijn Thewissen   11 Giordano Sanmartin de Miranda
      12 Peter Bosschieter   12 Casper Tepe
      13 Anjo Vlug   13 Maarten van Loggem
      14 Eric Mol   14 Simon Bouwhuis
      15 Piet Hofstee   15 Folkert Kan
      16 Louis van Staden ten Brink   16 André van der Walt
      17 Michiel Smit   17 Max Kuilman
      18 Peter van Nijen   18 Ron Monté
      19 Arnold Smallegoor   19 Marius Ernsting
            20 Harmen Keiser
            21 Tom van Hoorn
            22 Francisco Gomez Olivares
            23 Frans Altena

 

 

 

20 februari 2020
Ronde 20, 19 februari 2020
Menno Keuken 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Victor Bartman 2 - Paul Maurice Dekker 3 1-0
Peter Voets 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Henny Heima 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Anjo Vlug 2 - Piet Hofstee 2 ½-½
Casper Tepe 3 - Tom Flesseman 3 1-0
Roel de Jong 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Francisco Gomez Olivares 3 - Maarten van Loggem 3 0-1
Folkert Kan 3 - Marie Boomgaard 3 1-0

 

Ronde 19, 12 februari 2020
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 1-0
Victor Bartman 2 - Henny Heima 2 ½-½
Casper Tepe 3 - Marius Ernsting 3 1-0
Roel de Jong 3 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Maarten van Loggem 3 - Rens Mors 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Bart Romijn 2 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Tom van Hoorn 3 0-1

 

Ronde 18, 29 januari 2020
Wim Postema 1 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Rinus Koevoets 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Menno Keuken 2 - Jop Dekker 1 0-1
Jaap Loos 2 - Victor Bartman 2 1-0
Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Peter Bosschieter 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Piet Hofstee 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Marius Ernsting 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Tom Flesseman 3   Oneven                        

 

Ronde 17, 22 januari 2020
Ramon van Beemdelust 1 - Wim Postema 1 0-1
Rinus Koevoets 1 - Jaap Loos 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Paul Maurice Dekker 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Peter Voets 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Folkert Kan 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Henny Heima 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Marius Ernsting 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Bart Romijn 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Piet Hofstee 2 0-1

 

Ronde 16, 15 januari 2020
Menno Keuken 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 2 - Jop Dekker 1 0-1
Peter Voets 2 - Hans  Radder 1 1-0
Henny Heima 2 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Paul Maurice Dekker 3 - Roel de Jong 3 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Jeroen Goedhart 3 - Tom Flesseman 3 1-0
Tom van Hoorn 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1

 

Ronde 15, 18 december 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Jaap Loos 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jeroen Goedhart 3 0-1
Henny Heima 2 - Bart Romijn 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Peter Bosschieter 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rens Mors 3 - Hein van der Kroon 3 0-1
Marius Ernsting 3 - Victor Bartman 2 0-1

 

Ronde 14, 11 december 2019  
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Gerie Opgenhaffen 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Jaap Loos 2 - Hans  Radder 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Roel de Jong 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Eric Mol 2 - Peter Voets 2 0-1
Rens Mors 3 - Frans Altena 3 1-0
Paul Maurice Dekker 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
André van der Walt 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0

 

Ronde 13, 4 december 2019  
Douwe Jan Veltheer 1 - Jaap Loos 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 2 0-1
Rob van Slooten 2 - Eric Mol 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Bosschieter 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Bart Romijn 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Francisco Gomez Olivares 3 - Ron Monté 3 0-1
Jeroen Goedhart 2 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2   Oneven                        

 

Ronde 12, 20 november 2019
Gerie Opgenhaffen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Olaf Cliteur 1 1-0
Victor Bartman 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Bart Romijn 2 1-0
Roel de Jong 3 - Eric Mol 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jeroen Goedhart 2 0-1
Peter Bosschieter 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Piet Hofstee 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Ron Monté 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1

 

Ronde 11, 13 november 2019
Ramon van Beemdelust 1 - Hans Radder 1 1-0
Douwe Jan Veltheer 1 - Victor Bartman 2 1-0
Peter Voets 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Rens Mors 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Roel de Jong 3 1-0
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Paul Maurice Dekker 3 ½-½
Bart Romijn 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Francisco Gomez Olivares 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½

 

Ronde 10, 6 november 2019
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Tom Flesseman 3 - Francisco Gomez Olivares 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Peter Bosschieter 2 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1
Bart Romijn 2 - Victor Bartman 2 ½-½
Jaap Loos 2   Oneven                        

 

Ronde 9, 30 oktober
Victor Bartman 2 - Eric Mol 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Henny Heima 2 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Jaap Loos 2 - Bart Romijn 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Jop Dekker 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Rens Mors 3 - Roel de Jong 3 0-1

 

Ronde 8, 23 oktober
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Victor Bartman 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Peter Voets 2 1-0
Roel de Jong 3 - Rob Baas 3 ½-½
Hans  Radder 1 - Bart Romijn 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Max Kuilman 3 0-1
Peter Bosschieter 2 - Henny Heima 2 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Douwe Jan Veltheer 1 0-1

 

Ronde 7, 16 oktober
Douwe Jan Veltheer 1 - Wim Postema 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Eric Mol 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 1-0
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Gerben Houba 3 - Rens Mors 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Peter Voets 2 1-0
Frans Altena 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Paul Maurice Dekker 3 - Victor Bartman 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Oneven                        

 

Ronde 6, 9 oktober
Ramon van Beemdelust 1 - Rinus Koevoets 1 1-0
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Gerie Opgenhaffen 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Michiel Smit 2 0-1
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Roel de Jong 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Frans Altena 3 1-0
Bart Romijn 2 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jop Dekker 1 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Rens Mors 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Paul Maurice Dekker 3 0-1

 

Ronde 5, 2 oktober
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Bart Romijn 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Douwe Jan Veltheer 1 1-0
Victor Bartman 2 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Jaap Loos 2 - Rens Mors 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Giordano Sanmartin de Miranda 3 - Rob Baas 3 1-0
Michiel Smit 2 - Peter Voets 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 4, 25 september
Douwe Jan Veltheer 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 2 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Menno Keuken 2 - Wim Postema 1 1-0
Victor Bartman 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter Voets 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Rob Baas 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Roel de Jong 3 - Henny Heima 2 0-1
Hans  Radder 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Bart Romijn 2 - Rens Mors 3 1-0
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        

 

Ronde 3, 18 september
Wim Postema 1 - Jop Dekker 1 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0
Peter Voets 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 1-0
Casper Tepe 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Victor Bartman 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Bart Romijn 2 - Gerie Opgenhaffen 2 ½-½
Rens Mors 3 - Louis van Staden ten Brink 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Oneven                        

 

Ronde 2, 11 september
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Douwe Jan Veltheer 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Victor Bartman 2 0-1
Jaap Loos 2 - Casper Tepe 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 3 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Wim Postema 1 0-1
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 ½-½
Hans  Radder 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Eric Mol 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jop Dekker 1 - Menno Keuken 2 ½-½
Pjotr van Nie 1 - Bart Romijn 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 2   Oneven                        

 

Ronde 1, 4 september 2019
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Rob Baas 3 1-0
Victor Bartman 2 - Hans  Radder 1 0-1
Henny Heima 2 - Jop Dekker 1 0-1
Olaf Cliteur 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Casper Tepe 3 - Douwe Jan Veltheer 1 ½-½
Roel de Jong 3 - Rinus Koevoets 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Piet Hofstee 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1