logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

11e Raadsheer Open Rapid toernooi

Het 11e Rapid 8-kampentoernooi werd gespeeld op zondag 11 september 2016.

  • Uitslag
  • Informatie
  • Deelnemers

Groep 1

1 Alejandro de Diego 6
2 Evert-Jan Straat 5
3 Simon Groot
4 Steve Michel
5 Maarten Hoeneveld 3
6 Olaf Cliteur 2
  Mark Bloem 2
  Rob Tijssens 2

Groep 2

1 Jimmy Geboers 6
2 Erik Breedveld
3 René Pijlman
4 Vincent Visser
5 Ron Greven 3
6 Jan Schol
7 Ton van Garderen 2
8 Nol Nusink 1

Groep 3

1 Bert Krab
2 Johan Plooijer 5
3 Harrie Boom 5
4 Joost Jansen 4
5 Paul Oudshoorn 3
6 Ton van Rooijen 2
  Peter Bosschieter 2
8 Gerie Opgenhaffen


2/3 obv onderling resultaat

Groep 4

1 Di Cheng 5
2 Wilfred Den Breejen
3 Anneke Schol-Grin
4 Ike Tjin A Lien
5 Ti de Jong
6 Bert Bergshoeff 4
  Wim Peters 4
  Henny Heima 4
  Gerben Houba 4
10 Peter Kaptein
11 Cilia van der Kamp
  Marie Boomgaard 2
13 Roald Vos

2-5 obv van weerstandspunten

Datum: zondag 11 september 2016, 10.30 uur – 17.30 uur

Er worden 7 partijen gespeeld in gesloten 8-kampen, ingedeeld op speelsterkte met een bedenktijd van 20 minuten p.p.p.p.

Plaats:
Gebouw ‘De Poort’
Kattenburgerstraat 150, Amsterdam

Op zondag gratis parkeren!

Vanaf Amsterdam Centraal makkelijk te bereiken met bus 48 (stopt voor de deur)

Inschrijfgeld: € 10,-
Inschrijven vanaf: 10:00 uur
3 prijzen per 8-kamp (in natura)

S.v.p. vooraf aanmelden t/m zaterdag 10 september 20:00 uur

Aanmelden via het formulier hiernaast, via e-mail: vlvisser at gmail.com, of telefonisch: 06-26988775 (Vincent Visser) onder vermelding van naam, club en eventuele KNSB-rating.

De deelnemerslijst op 11 september 

Alejandro de Diego 2288

Evert-Jan Straat 2047

Simon Groot 1986

Mark Bloem 1984

Steve Michel 1964

Olaf Cliteur 1923

Maarten Hoeneveld 1925

Jan Schol 1846

Rob Tijssens 1863

Jimmy Geboers 1835

Vincent Visser 1830

Ron Greven 1828

Erik Breedveld 1806

Nol Nusink 1800

René Pijlman 1797

Ton van Garderen 1784

Gerie Opgenhaffen 1768

Johan Plooijer 1767

Bert Krab 1750

Ton van Rooijen 1735

Joost Jansen 1714

Peter Bosschieter 1671

Paul Oudshoorn 1657

Anneke Schol-Grin 1649

Harrie Boom 1662

Ti de Jong 1588

Bert Bergshoeff 1575

Ike Tjin A Lien 1541

Wim Peters 1537

Henny Heima 1490

Peter Kaptein 1402

Wilfred den Breejen 1395

Gerben Houba 1395

Bert-Jan Melchers 1326

Roald Vos 1248