logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

Interne competities

  • Rapidcompetitie
  • Stamhouderscup
  • Snelschaakkampioenschap 2017
  • Eindstand
  • Stand per groep
  • Uitslagen
  • Raadsheercup

De interne rapidcompetitie wordt verspeeld op 3 avonden verspreid over het seizoen. 

 

Eindstand

    Totaal 23-nov 22-feb 29-mrt
1 Wim Postema 8 3 3 2
2 Mustapha Yahia 2 2
3 Jaap Loos 6 2 1 3
4 Olaf Cliteur 2 1
  Henny Heima 2 2
  Menno Keuken 2 2
  Arnold Smallegoor 2 2
  Harmen van der Ploeg 2 2
9 Hans Radder 5 3 ½
  Ton van Garderen 5 2
  Ti de Jong 5 2
12 Willem Toutenhoofd 1 2
  Rob van Slooten
  Vincent Visser - 3
15 Peter Voets 4 ½ 1
  Roel de Jong 4 1
17 Gerie Opgenhaffen 2 -
  Cilia van der Kamp 0 2
  Roel de Vrijer 0 2
  Alexander Boelen - 2
  Hein van der Kroon 1 1
22 Eric Mol 3 2 1 -
  Rob Baas 3 0 2 1
24 Victor Bartman 1 -
  Jan Brunia 1 -
  Tim Weemhoff 1 -
27 Piet Hofstee 2 - ½
  Cornelis van den Ende 2 0 ½
29 Simon Bouwhuis 1 1 0 -
  Marie Boomgaard 1 1 - -
  Maarten van Loggem 1 1 ½
  Hans Bouw 1 1 - -
  Harmen Keiser 1 1 - -

De Stamhouders cup is een rapidtoernooi voorbehouden aan de spelers van groep 3. Traditioneel wordt dit toernooi gespeeld op de eerste clubavond van januari.

Uitslag Stamhouderscup, 4 januari 2017

1. Cilia van der Kamp 4 o.b.v onderling resultaat
2. Jan Brunia 4  
3. Roel de Jong 3 o.b.v. weerstand
4. Hans Bouw 3  
5. Maarten van Loggem 3  
6. Willem Toutenhoofd 2  
7. Frans Altena 1  
8. Marie Boomgaard 0  
   
     
1 Olaf Cliteur 13,5
2 Ron van Dijk 13
3 Vincent Visser 12
4 Wim Postema 10
  Jop Dekker 10
  Hans Radder 10
7 Harmen van der Ploeg 9
8 Douwe Jan Veltheer 7,5
9 Peter Voets 7
10 Gerie Opgenhaffen 6,5
  Mustapha Yahia 6,5
12 Jaap Loos 5
13 Eric Mol 4
14 Victor Bartman 2,5
  Henny Heima 2,5
16 Gerben Houba 1

 

Bijgewerkt op 7 juni

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al On Ng Nbs
1 Ramon van Beemdelust 1 2276,5 108 18 12 5 1 80,6 0 2W 0 4 9
2 Olaf Cliteur 1 1898 107 19 9 7 3 65,8 1 1W 1 5 6
3 Gerie Opgenhaffen 1 1868 106 14 8 3 3 67,9 0 2Z 1 6 9
4 Hans  Radder 1 1804,67 105 21 10 6 5 61,9 -1 2Z 0 6 4
5 Mustapha Yahia 1 1731,67 104 20 10 4 6 60 0 2W 0 6 5
6 Harmen van der Ploeg 1 1668,5 103 18 9 2 7 55,6 0 1W 1 5 7
7 Alexander Boelen 2 1563,67 102 10 9 0 1 90 0 1W 0 13 8
8 Wim Postema 1 1471,5 101 21 8 4 9 47,6 -1 1Z 1 5 4
9 Roel de Jong 3 1409,5 100 16 8 2 6 56,3 2 1W 1 9 5
10 Arnold Smallegoor 2 1397 99 20 8 3 9 47,5 0 1W 0 6 5
11 Ton van Garderen 1 1394,33 98 12 8 2 2 75 0 1W 0 14 5
12 Jaap Loos 2 1376,83 97 29 13 3 13 50 -1 3Z 0 0 2
13 Douwe Jan Veltheer 2 1330,5 96 14 3 6 5 42,9 0 1W 0 8 9
14 Rob van Slooten 2 1272,17 95 15 6 6 3 60 1 2W 0 11 5
15 Peter Voets 2 1271 94 13 4 1 8 34,6 1 2W 0 8 10
16 Eric Mol 2 1258 93 17 8 4 5 58,8 1 1W 1 11 2
17 Menno Keuken 2 1250,83 92 18 8 2 8 50 0 2Z 0 8 5
18 Cilia van der Kamp 3 1211 91 16 5 3 8 40,6 -2 2Z 1 7 7
19 Willem Toutenhoofd 3 1081 90 20 6 2 12 35 0 1Z 1 4 6
20 Victor Bartman 1 1003 89 23 7 6 10 43,5 1 2W 0 8 0
21 Vincent Visser 1 966,17 88 6 3 1 2 58,3 -2 2Z 0 17 8
22 Hans Bouw 3 927,5 87 20 9 2 9 50 0 1Z 0 11 0
23 Henny Heima 2 874 86 13 6 2 5 53,8 1 1Z 0 15 3
24 Anjo Vlug 2 843,33 85 12 5 4 3 58,3 2 1W 0 17 2
25 Gerben Houba 3 804,5 84 11 2 6 3 45,5 -1 1Z 0 16 4
26 Hein van der Kroon 3 793,17 83 18 5 5 8 41,7 0 1Z 1 12 0
27 Jan Brunia 3 785,83 82 15 4 3 8 36,7 -1 2Z 1 12 3
28 Frans Altena 3 691 81 15 4 2 9 33,3 1 2W 0 13 3
29 Maarten van Loggem 3 639,17 80 9 2 1 6 27,8 1 2W 0 17 5
30 Roel de Vrijer 2 610 79 9 3 1 5 38,9 -1 1Z 0 19 3
31 Simon Bouwhuis 3 578,5 78 11 2 5 4 40,9 1 2W 1 19 0
32 Simon Groot 1 513,33 77 0 0 0 0 0 0   - 0 24 7
33 Rob Baas 3 498,33 76 12 1 2 9 16,7 0 2Z 0 15 4
34 Lex van der Wal 1 473,5 75 6 4 1 1 75 0 1W 0 25 0
35 Jan Forrer 3 461 74 10 3 2 5 40 0 1W 0 21 0
36 Stephan Geuljans 1 450 73 0 0 0 0 0 0   - 0 25 6
37 Tim Weemhoff 2 403,5 72 7 1 2 4 28,6 -1 2Z 0 22 2
38 Maurice Buzink 3 399 71 4 3 1 0 87,5 0 1Z 0 27 0
39 Peter van Harn 3 391 70 4 2 2 0 75 0 1W 0 27 0
40 Bert Bergshoeff 2 366 69 1 1 0 0 100 1 1W 0 26 3
41 André de Roo 1 346,67 68 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 25 5
42 Marie Boomgaard 3 342,33 67 6 2 0 4 33,3 0 1Z 0 24 1
43 Jop Dekker 1 312,67 66 0 0 0 0 0 0   - 0 27 4
44 Henri Amand 1 308 65 0 0 0 0 0 0   - 0 27 4
45 Ti de Jong 2 282 64 2 2 0 0 100 0 1W 0 29 0
46 Piet Hofstee 2 281 63 4 2 0 2 50 -2 1Z 0 27 0
47 Harmen Keiser 3 248 62 6 1 1 4 25 0 1W 0 25 0
48 Jacob Strikwerda 1 244 61 0 0 0 0 0 0   - 0 28 3
49 Eelco Niks 1 240 60 0 0 0 0 0 0   - 0 28 3
50 Corneel Simoons 2 196,67 59 0 0 0 0 0 0   - 0 29 2
51 Cornelis van den Ende 3 196 58 7 1 0 6 14,3 1 2W 0 24 0
52 Michiel Vos 3 188 57 1 1 0 0 100 1 1W 0 30 0
53 Frits van Gelder 2 186 56 1 1 0 0 100 1 1W 0 30 0
54 Marc Souren 3 146,67 55 0 0 0 0 0 0   - 0 30 1
55 Ron van Dijk 1 144 54 0 0 0 0 0 0   - 0 30 1
56 Theo Breidenbach 3 106 53 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
57 Luc Scheepmaker 2 104 52 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
58 Charles Hartman 3 102 51 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
59 Peter van de Beek 2 100 50 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
60 Henk bij de Vaate 1 98 49 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
61 Jaap Schrickx 2 96 48 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
62 Wim van Vugt 1 94 47 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
63 Peter Bosschieter 2 92 46 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
64 Ben Kamp 2 90 45 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
65 Sieger Steeman 3 88 44 0 0 0 0 0 0   - 0 31 0
66 Julian Visser 3 86 43 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 30 0
67 Rob Boelens 3 84 42 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 30 0
68 Ronald Koornneef 2 82 41 1 0 0 1 0 1 1W 0 30 0
69 Tom van Hoorn 3 80 40 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 30 0
70 Himmet Obut 2 78 39 1 0 0 1 0 1 1W 0 30 0
71 Frits Miedema 3 76 38 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 30 0
72 Jip Maat 3 74 37 1 0 0 1 0 -1 1Z 0 30 0



Eindstand per groep 2016/2017     
               
Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Alexander Boelen   1 Roel de Jong
2 Olaf Cliteur   2 Arnold Smallegoor   2 Cilia van der Kamp
3 Gerie Opgenhaffen   3 Jaap Loos   3 Willem Toutenhoofd
4 Hans Radder   4 Douwe Jan Veltheer   4 Hans Bouw
5 Mustapha Yahia   5 Rob van Slooten   5 Gerben Houba
6 Harmen van der Ploeg   6 Peter Voets   6 Hein van der Kroon
7 Wim Postema   7 Eric Mol   7 Jan Brunia
8 Ton van Garderen   8 Menno Keuken   8 Frans Altena
9 Victor Bartman   9 Henny Heima   9 Maarten van Loggem
10 Vincent Visser   10 Anjo Vlug   10 Simon Bouwhuis
11 Simon Groot   11 Roel de Vrijer   11 Rob Baas
12 Lex van der Wal   12 Tim Weemhoff   12 Jan Forrer
13 Stephan Geuljans   13 Bert Bergshoeff   13 Maurice Buzink
14 André de Roo   14 Ti de Jong   14 Petr van Harn
15 Jop Dekker   15 Piet Hofstee   15 Marie Boomgaard
16 Henri Amand   16 Corneel Simoons   16 Harmen Keiser
17 Jacob Strikwerda   17 Frits van Gelder   17 Cornelis van den Ende
18 Eelco Niks   18 Luc Scheepmaker   18 Michiel Vos
19 Ron van Dijk   19 Peter van de Beek   19 Marc Souren
20 Henk Bij de Vaate   20 Jaap Schrickx   20 Theo Breidenbach
21 Wim van Vugt   21 Peter Bosschieter   21 Charles Hartman
      22 Ben Kamp   22 Sieger Steeman
      23 Ronald Koornneef   23 Julian Visser
      24 Himmet Obut   24 Rob Boelens
            25 Tom van Hoorn
            26 Frits Miedema
            27 Jip Maat

 

 

Overzicht voor ronde 31, gespeeld op 7 juni 2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Hans  Radder 1 1-0
Victor Bartman 1 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Rob van Slooten 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Ton van Garderen 1 - Menno Keuken 2 1-0
Eric Mol 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Roel de Jong 3 - Wim Postema 1 1-0
Lex van der Wal 1 - Piet Hofstee 2 1-0
Alexander Boelen 2 - Jaap Loos 2 1-0
Frans Altena 3 - Rob Baas 3 0-1

 

Overzicht voor ronde 30, gespeeld op 24 mei  2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
Victor Bartman 1 - Maurice Buzink 3 ½-½
Peter Voets 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Jaap Loos 2 0-1
Mustapha Yahia 1 - Alexander Boelen 2 0-1

 

Overzicht voor ronde 29, gespeeld op 17 mei  2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Roel de Jong 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Henny Heima 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 1 1-0
Mustapha Yahia 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Arnold Smallegoor 2 - Jaap Loos 2 0-1
Peter van Harn 3 - Gerben Houba 3 ½-½
Frits van Gelder 2 - Rob Baas 3 1-0

 

Overzicht voor ronde 28, gespeeld op 10 mei  2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Hans  Radder 1 ½-½
Wim Postema 1 - Ton van Garderen 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Rob van Slooten 2 - Peter van Harn 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Anjo Vlug 2 - Eric Mol 2 ½-½
Jan Forrer 3 - Hans Bouw 3 1-0

 

Overzicht voor ronde 27, gespeeld op 3 mei  2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Hans  Radder 1 - Alexander Boelen 2 1-0
Henny Heima 2 - Anjo Vlug 2 0-1
Jaap Loos 2 - Ton van Garderen 1 0-1
Peter Voets 2 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Gerben Houba 3 - Jan Forrer 3 1-0
Roel de Jong 3 - Menno Keuken 2 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Hans Bouw 3 - Victor Bartman 1 0-1
Maurice Buzink 3 - Tim Weemhoff 2 1-0

 

Overzicht voor ronde 26, gespeeld op 19 april  2017 
       
Wit   Zwart Uitslag
Harmen van der Ploeg 1 - Wim Postema 1 1-0
Hans  Radder 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 0-1
Eric Mol 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
Cilia van der Kamp 3 - Olaf Cliteur 1 0-1
Roel de Jong 3 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Tim Weemhoff 2 1-0
Hans Bouw 3 - Tom van Hoorn 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Cornelis van den Ende 3 - Maurice Buzink 3 0-1
Piet Hofstee 2 - Roel de Vrijer 2 1-0

 

Overzicht voor ronde 25, gespeeld op 5 april  2017
       
Wit   Zwart Uitslag
Rob van Slooten 2 - Hans Bouw 3 1-0
Jaap Loos 2 - Roel de Jong 3 0-1
Roel de Vrijer 2 - Lex van der Wal 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Jan Brunia 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Frans Altena 3 - Peter van Harn 4 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Peter Voets 2 1-0
Menno Keuken 2 - Eric Mol 2 1-0
Jan Forrer 3 - Piet Hofstee 2 0-1
Ronald Koornneef 2 - Henny Heima 2 0-1

 

Overzicht voor ronde 24, gespeeld op 22 maart  2017
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Hans  Radder 1 ½-½
Henny Heima 2 - Piet Hofstee 2 1-0
Jaap Loos 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Ton van Garderen 1 - Eric Mol 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Lex van der Wal 1 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Jan Forrer 3 ½-½
Mustapha Yahia 1 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Alexander Boelen 2 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
Hans Bouw 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Tim Weemhoff 2 - Menno Keuken 2 0-1
Peter van Harn 4 - Hein van der Kroon 3 1-0
Maurice Buzink 3 - Jan Brunia 3 1-0

 

Overzicht voor ronde 23, gespeeld op 15 maart  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Wim Postema 1 - Mustapha Yahia 1 1-0
Bert Bergshoeff 2 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 0-1
Jan Brunia 3 - Hans Bouw 3 0-1

 

Overzicht voor ronde 22, gespeeld op 8 maart  2017
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Hans  Radder 1 1-0
Olaf Cliteur 1 - Mustapha Yahia 1 ½-½
Wim Postema 1 - Roel de Jong 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Victor Bartman 1 - Vincent Visser 1 0-1
Eric Mol 2 - Jaap Loos 2 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Roel de Vrijer 2 0-1
Anjo Vlug 2 - Jan Forrer 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Ton van Garderen 1 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hans Bouw 3 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Alexander Boelen 2 0-1
Overzicht voor ronde 21, gespeeld op 1 maart  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Jaap Loos 2 - Alexander Boelen 2 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Eric Mol 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 1-0
Roel de Jong 3 - Olaf Cliteur 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Vincent Visser 1 0-1
Ti de Jong 2 - Tim Weemhoff 2 1-0
Mustapha Yahia 1 - Ramon van Beemdelust 1 1-0
Hans Bouw 3 - Henny Heima 2 1-0
Menno Keuken 2 - Victor Bartman 1 1-0
Jan Forrer 3 - Maarten van Loggem 3 1-0

 

Overzicht voor ronde 20, gespeeld op 15 februari  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Harmen van der Ploeg 1 - Ton van Garderen 1 0-1
Hans  Radder 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Peter Voets 2 1-0
Eric Mol 2 - Victor Bartman 1 1-0
Anjo Vlug 2 - Henny Heima 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Menno Keuken 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Frans Altena 3 ½-½
Cornelis van den Ende 3 - Hein van der Kroon 3 0-1

 

Overzicht voor ronde 19, gespeeld op 8 februari  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Jaap Loos 2 1-0
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Vincent Visser 1 - Eric Mol 2 0-1
Roel de Jong 3 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Frans Altena 3 - Roel de Vrijer 2 1-0
Hans Bouw 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Menno Keuken 2 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Jan Forrer 3 - Cornelis van den Ende 3 1-0
Tim Weemhoff 2 - Anjo Vlug 2 ½-½

 

Overzicht voor ronde 18, gespeeld op 1 februari 2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Wim Postema 1 1-0
Henny Heima 2 - Jan Brunia 3 1-0
Victor Bartman 1 - Willem Toutenhoofd 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Peter Voets 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Roel de Vrijer 2 - Tim Weemhoff 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Maarten van Loggem 3 1-0
Mustapha Yahia 1 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Frans Altena 3 1-0
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Overzicht voor ronde 17, gespeeld op 25 januari  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Wim Postema 1 - Jaap Loos 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Jan Forrer 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Hans Bouw 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Roel de Vrijer 2 0-1
Alexander Boelen 2 - Jan Brunia 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Mustapha Yahia 1 0-1
Menno Keuken 2 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Tim Weemhoff - Gerben Houba 3 ½-½
Overzicht voor ronde 16, gespeeld op 18 januari  2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Eric Mol 2 - Roel de Jong 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Victor Bartman 1 0-1
Mustapha Yahia 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Rob Baas 3 - Jaap Loos 2 0-1
Jan Brunia 3 - Cornelis van den Ende 3 1-0
Simon Bouwhuis   oneven  

 

Uitslagen ronde 15, gespeeld op 11 januari 2017  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Wim Postema 1 ½-½
Gerie Opgenhaffen 1 - Eric Mol 2 1-0
Victor Bartman 1 - Frans Altena 3 1-0
Jaap Loos 2 - Menno Keuken 2 ½-½
Gerben Houba 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Mustapha Yahia 1 - Hans  Radder 1 0-1
Jan Brunia 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Olaf Cliteur 1   Oneven                        

 

Uitslagen ronde 14, gespeeld op 21 december  2016
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
Victor Bartman 1 - Wim Postema 1 0-1
Jaap Loos 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Peter Voets 2 - Mustapha Yahia 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Henny Heima 2 ½-½
Jan Forrer 3 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
Michiel Vos - Rob Baas 3 1-0
Hein van der Kroon 3   Oneven                        

 

Uitslagen ronde 13, gespeeld op 14 december 2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Peter Voets 2 1-0
Henny Heima 2 - Jan Forrer 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Jaap Loos 2 1-0
Roel de Jong 3 - Hans  Radder 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Julian Visser 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Arnold Smallegoor 2 ½-½
Alexander Boelen 2 - André de Roo 1 1-0
Frans Altena 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Hans Bouw 3 - Jan Brunia 3 ½-½
Harmen Keiser 3 - Lex van der Wal 1 0-1
Gerie Opgenhaffen 1    oneven  

 

Uitslagen ronde 12, gespeeld op 7 december 2016
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Menno Keuken 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Wim Postema 1 1-0
Hans  Radder 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Hans Bouw 3 - Harmen Keiser 3 1-0
Jan Brunia 3 - Victor Bartman 1 ½-½
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Uitslagen ronde 11, gespeeld op 30 november  2016
       
Wit   Zwart Uitslag
Victor Bartman 1 - Jaap Loos 2 0-1
Peter Voets 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Jan Brunia 3 ½-½
Eric Mol 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Frans Altena 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Wim Postema 1 ½-½
Rob Baas 3 - Hans Bouw 3 0-1
Menno Keuken 2 - Gerben Houba 3 1-0

 

Uitslagen ronde 10, 16 november  2016 
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Vincent Visser 1 1-0
Wim Postema 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 1 - Menno Keuken 2 0-1
Jaap Loos 2 - Gerben Houba 3 ½-½
Eric Mol 2 - Arnold Smallegoor 2 ½-½
Anjo Vlug 2 - Frans Altena 3 1-0
Roel de Jong 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Willem Toutenhoofd 3 - Henny Heima 2 0-1
Mustapha Yahia 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Jan Brunia 3 - Hein van der Kroon 3 1-0

 

Overzicht voor ronde 9, gespeeld op 9 november  2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Mustapha Yahia 1 ½-½
Wim Postema 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Rob van Slooten 2 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Victor Bartman 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cornelis van den Ende 3 - Jaap Loos 2 0-1
Roel de Jong 3   Oneven                        

 

Uitslagen ronde 8, 2 november 2016 
       
Wit   Zwart Uitslag
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Victor Bartman 1 - Rob van Slooten 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Frans Altena 3 1-0
Ton van Garderen 1 - Hans  Radder 1 ½-½
Roel de Vrijer 2 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
Gerben Houba 3 - Eric Mol 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Roel de Jong 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Peter Voets 2 0-1
Rob Baas 3 - Harmen Keiser 3 ½-½

 

Uitslagen ronde 7, 26 oktober 2016   
       
Wit   Zwart Uitslag
Harmen van der Ploeg 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Hans  Radder 1 - Olaf Cliteur 1 1-0
Henny Heima 2 - Victor Bartman 1 1-0
Rob van Slooten 2 - Alexander Boelen 2 0-1
Ton van Garderen 1 - Mustapha Yahia 1 1-0
Hein van der Kroon 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Frans Altena 3 - Simon Bouwhuis 3 ½-½
Hans Bouw 3 - Jaap Loos 2 0-1
Cornelis van den Ende 3 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Wim Postema   oneven  

 

Uitslagen ronde 6, 12 oktober 2016   
       
Wit   Zwart Uitslag
Victor Bartman 1 - Gerben Houba 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Roel de Vrijer 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Rob van Slooten 2 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Ton van Garderen 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Hans Bouw 3 ½-½
Douwe Jan Veltheer 2 - Wim Postema 1 1-0
Marie Boomgaard 3 - Rob Baas 3 1-0
Alexander Boelen 2 - Anjo Vlug 2 1-0
Harmen Keiser 3 - Roel de Jong 3 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Peter Voets 2 0-1
Menno Keuken 2 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Jan Brunia 3 - Rob Boelens 3 1-0
Eric Mol 2   oneven  

 

Uitslagen ronde 5, 5 oktober 2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 0-1
Gerben Houba 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Anjo Vlug 2 - Eric Mol 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 1 0-1
Mustapha Yahia 1 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Maarten van Loggem 3 - Cornelis van den Ende 3 0-1
Harmen Keiser 3 - Hans Bouw 3 1-0
Rob Baas 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Himmet Obut 2 - Menno Keuken 2 0-1
Jan Brunia 3   oneven  

 

Uitslagen ronde 4,  28 september  2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Harmen van der Ploeg 1 - Douwe Jan Veltheer 2 1-0
Hans  Radder 1 - Mustapha Yahia 1 ½-½
Victor Bartman 1 - Marie Boomgaard 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Jaap Loos 2 - Maarten van Loggem 3 0-1
Ton van Garderen 1 - Wim Postema 1 ½-½
Peter Voets 2 - Menno Keuken 2 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Gerben Houba 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Eric Mol 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Roel de Jong 3 - Jan Brunia 3 1-0
Frans Altena 3 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Hans Bouw 3 - Rob Baas 3 1-0

 

Uistlagen ronde 3, 21 september  2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Wim Postema 1 - Frans Altena 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Victor Bartman 1 1-0
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Roel de Vrijer 2 - Gerben Houba 3 0-1
Eric Mol 2 - Maarten van Loggem 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Ti de Jong 2 0-1
Roel de Jong 3 - Peter Voets 2 0-1
Mustapha Yahia 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Marie Boomgaard 3 - Hans Bouw 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Hans  Radder 1 0-1
Menno Keuken 2 - Ton van Garderen 1 0-1
Jan Brunia 3 - Jaap Loos 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3   Oneven                        

 

Uitslagen ronde 2, 14 september  2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Hans  Radder 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Victor Bartman 1 - Hans Bouw 3 1-0
Peter Voets 2 - Wim Postema 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Frits Miedema 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Vincent Visser 1 ½-½
Frans Altena 3 - Jip Maat 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Jan Brunia 3 1-0
Menno Keuken 2 - Jaap Loos 2 1-0

 

Uitslagen ronde 1, 7 september  2016  
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Roel de Jong 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Harmen Keiser 3 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Ton van Garderen 1 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Vincent Visser 1 - Victor Bartman 1 1-0
Marie Boomgaard 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Hans Bouw 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Mustapha Yahia 1 0-1
Cilia van der Kamp 3   Oneven                        
1e ronde, 19 oktober      
Henny Heima(2) - Simon Bouwhuis(3) 1 - 0
Roel de Vrijer(2) - Marie Boomgaard(3) 0 - 1
Lex van der Wal(1) - André de Roo(1) 0 - 1
Harmen van der Ploeg(1) - Harmen Keiser(3) 1 - 0
Rob Baas(3) - Mustapha Yahia(1) 1 - 0
Jan Brunia(3) - Roel de Jong(3) 0 - 1
Rob van Slooten(2) - Cornelis van den Ende(3) 1 - 0
Douwe Jan Veltheer(2) - Anjo Vlug(2) 1 - 0
Vincent Visser(1) - Victor Bartman(1) 1 - 0
Alexander Boelen(2) - Menno Keuken(2) 1 - 0
Ramon van Beemdelust(1) - Jop Dekker(1) 1 - 0
Olaf Cliteur(1) - Ti de Jong(2) 1 - 0
Jaap Loos(2) - Maarten van Loggem(3) 0 - 1
Hans Bouw(3) - Willem Toutenhoofd(3) 0 - 1
Peter Voets(2) - Ron van Dijk(1) 0 - 1
Eric Mol(2)   oneven  
       
2e ronde, 21 december      
Ramon van Beemdelust(1) - Roel de Jong(3) 1 - 0
Willem Toutenhoofd(3) - Alexander Boelen(2) 0 - 1
Marie Boomgaard(3) - Eric Mol(2) 0 - 1
Rob Baas(3) - André de Roo(1) 0 - 1 
Ron van Dijk(1) - Douwe Jan Veltheer(2) 0 - 1
Rob van Slooten(2) - Harmen van der Ploeg(1) 0 - 1
Maarten van Loggem(3) - Olaf Cliteur(1) 0 - 1
Vincent Visser(1) - Henny Heima(2) 1 - 0
       
Kwartfinales, 1 februari      
Eric Mol(2) - Vincent Visser 0 - 1
Olaf Cliteur - Ramon van Beemdelust ½ - ½*
Alexander Boelen(2) - Douwe Jan Veltheer(2) 0 - 1
André de Roo - Harmen van der Ploeg 1 - 0
* Ramon gaat door na 2 vluggertjes
       
Halve finales, 22 maart      
André de Roo - Ramon van Beemdelust  ½ - ½*
Vincent Visser - Douwe-Jan Veltheer (2)  ½ - ½*
* André gaat door na 1 vluggertje, Douwe-Jan gaat door omdat hij in de lagere groep speelt
       
Finale, 7 juni      

Douwe-Jan Veltheer(2)

 - André de Roo  1 - 0