Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

De Raadsheer heeft geen potten kunnen breken tijdens de finaleronde van de SGA-rapidcompetitie, die gisteravond werd gespeeld in onze eigen Poort. Alleen het eerst had zich weten te plaatsen voor de finale van de eerste klasse.  Zij traden aan met Simon, Ramon, Olaf en Mustapha. In de eerste wedstrijd werd na een vroege voorsprong met 3-1 verloren van Caissa 3. Hierna volgde een 2-2 gelijkspel tegen (stiekem toch wel een beetje een angstgegner) Chaturanga, waarmee de kansen op de winst wel verkeken waren. In de derde partij volgde nog een keurig gelijkspel tegen de uiteindelijke winnaar Oosten-Toren. Een vierde plaats was ons deel.

Gelijktijdig werden ook de finales gespeeld in de andere drie klasses, helaas dus zonder Raadsheer-deelname. Het was daarmee lekker druk in de Poort met 64 schakers (plus nog een handjevol supporters) De winnaars van de andere klasses werden Caissa 1 (hoofdklase), VAS 4 (2e klasse) en ZZ (3e klasse).