Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Alleen het eerste teams heeft zich weten te plaatsen voor de finale van de SGA-rapidcompetitie, aanstaande woensdag in de eigen Poort. Het was een spannende aangelegenheid in de eerste klasse, want bij het ingaan van de laatste ronde waren er liefst 7 kandidaten voor 4 plaatsen. Raadsheer 1 kwam in de laatste partij niet verder dan 2-2, maar dat bleek precies genoeg voor de 4e plaats, met slechts een halfje voorsprong op de nummer 5. Het 2e speelde in dezelfde klasse en hoewel het met meer punten begon aan de laatste avond, redden zij het net niet. 

Een dag later speelde ook het derde zijn laatste wedstrijden in de 3e klasse. Na een harde strijd eindigden zij precies gelijk met twee andere teams, zowel in bordpunten als in matchpunten. Nadat de Sonneborn-Berger score was berekend bleken de concurrentie helaas iets beter te scoren, en moet RH3 de finale helaas missen.