Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

Even kort wat nieuws over de interne competitie. Ramon is nog steeds koploper, maar Olaf zit hem nu echt heel erg op de hielen. Met zijn twee├źn hebben ze een groot gat geslagen met de nummer 3, Hans Radder. Die strijd gaat tussen hem en Wim Postema. En misschien nog wel met Rinus en Harmen?

Peter van Nijen is na verlies van Olaf iets teruggezakt, maar staat nog steeds aan kop in groep 2. Maar Jack komt er hard aan en ook Menno is goed bezig. Arnold is er helaas te weinig om zijn positie te behouden.

Het gaat Gerben opbreken dat hij momenteel weinig kan spelen en hij raakte zijn koppositie in groep 3 kwijt aan Victor. Die speelde remise tegen Frans en ook die is Gerben nu voorbij gegaan. Zij lijken nu het kampioenschap van groep 3 te gaan bepalen.