logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

Zomercompetitie 2018

De Raadsheer ZomercompetitieDe Raadsheer zomercompetitie wordt gespeeld op de woensdagavonden in juli en augustus, en staat open voor zowel leden als niet-leden.

  • De eerste ronde is op 4 juli, de achtste en laatste op 22 augustus.
  • Het speeltempo is 1½ uur per persoon; je speelt 1 partij per avond.
  • Aanvangstijd is 20:00 uur. Mocht je dit net niet redden, maar wel willen spelen, dan kun je je ook telefonisch melden via 06-44128502.
  • Je hoeft je niet vooraf aan te melden. Iedereen die aanwezig is, wordt ingedeeld. Je hoeft ook niet elke week te komen.
  • Indeling is Zwitsers op gevoel. D.w.z. we proberen je zoveel mogelijk een gelijkwaardige tegenstander te geven, zonder de strijd in de top teveel te beïnvloeden.
  • We spelen in Café Boulevard, Cruquiusweg 3. Let op: op het pand zelf staat huisnummer 23. Op dit huisnummer is het ook te vinden op routeplanners zoals die van taxi's. (Google maps)

 

 

  • Stand na ronde 7
  • Uitslagen

Aangepast: 15 augustus

1 Wim Postema 5½ - 6
2 Olaf Cliteur 5½ - 7
3 Harmen van der Ploeg 4½ - 7
4 Victor Bartman 4 - 6
5 Gerie Opgenhaffen 4 - 7
6 Jaap Loos 3½ - 6
7 Peter de Leeuwe 3 - 5
8 Peter Voets 3 - 6
9 Pieter van Dijke 2½ - 3
10 Hein van der Kroon 2½ - 5
11 Jack Smith 2 - 2
  Menno Keuken  
13 Hans Radder 2 - 3
  Rob van Slooten  
15 Rob Baas 2 - 5
16 Hans Looman 1½ - 5
17 Henny Heima 1½ - 6
18 Casper Tepe 1 - 2
  Gerben Houba  
  Ramon van Beemdelust  
21 Willem Toutenhoofd 1 - 5
22 Maarten van Loggem ½ - 1
  Simon Bouwhuis  
24 Frans Altena ½ - 3
  Tom Flesseman  
26 Anjo Vlug 0 - 1
  Douwe Vaartjes  
28 Eric Mol  
  Eugen Merkul  
  Maurice Buzink  
  Peter van Harn  
32 Jan Velde 0 - 2
1e ronde, 4 juli      
Henny Heima - Ramon van Beemdelust 0 - 1
Pieter van Dijke - Peter Voets 1 - 0
Victor Bartman - Olaf Cliteur 0 - 1
Wim Postema - Eugen Merkel 1 - 0
Hein van der Kroon - Hans Radder 0 - 1
Gerie Opgenhaffen - Frans Altena 1 - 0
Willem Toutenhoofd - Eric Mol 1 - 0
Rob Baas - Jaap Loos 0 - 1
Maurice Buzink - Rob van Slooten 0 - 1
Peter de Leeuwe - Casper Tepe 1 - 0
Harmen van der Ploeg - oneven  

 

2e ronde, 11 juli      
Ramon van Beemdelust - Wim Postema 0 - 1
Harmen van der Ploeg - Pieter van Dijke ½ - ½
Olaf Cliteur - Gerie Opgenhaffen 1 - 0
Gerben Houba - Willem Toutenhoofd 1 - 0
Frans Altena - Henny Heima 0 - 1
Peter Voets - Hein van der Kroon 0 - 1

 

3e ronde, 18 juli      
Olaf Cliteur - Harmen van der Ploeg ½ - ½
Pieter van Dijke - Jan Velde 1 - 0
Jaap Loos - Peter de Leeuwe 0 - 1
Gerie Opgenhaffen - Gerben Houba 1 - 0
Henny Heima - Hein van der Kroon 0 - 1
Rob Baas - Victor Bartman 0 - 1
Willem Toutenhoofd - Hans Looman 0 - 1
Casper Tepe - Peter Voets 1 - 0

 

4e ronde, 25 juli      
Wim Postema - Peter de Leeuwe 1 - 0
Harmen van der Ploeg - Gerie Opgenhaffen 1 - 0
Hans Looman - Jaap Loos 0 - 1
Jack Smith - Henny Heima 1 - 0
Victor Bartman - Tom Flesseman 1 - 0
Maarten van Loggem - Rob Baas ½ -½
Olaf Cliteur   oneven  

 

5e ronde, 1 augustus      
Wim Postema - Olaf Cliteur 1 - 0
Jaap Loos - Harmen van der Ploeg ½ - ½
Hein van der Kroon - Victor Bartman ½ - ½
Hans Looman - Gerie Opgenhaffen 0 - 1
Jan Velde - Jack Smith 0 - 1
Henny Heima - Rob Baas ½ - ½
Tom Flesseman - Peter Voets 0 - 1

 

6e ronde, 8 augustus      
Harmen van der Ploeg - Wim Postema ½ - ½
Jaap Loos - Olaf Cliteur 0 - 1
Peter de Leeuwe - Hein van der Kroon 1 - 0
Hans Radder - Menno Keuken 0 - 1
Peter Voets - Willem Toutenhoofd 1 - 0
Hans Looman - Tom Flesseman ½ - ½
Victor Bartman - Henny Heima 1 - 0
Rob van Slooten - Peter van Harn 1 - 0
Gerie Opgenhaffen   oneven  

 

7e ronde, 15 augustus      
Wim Postema - Gerie Opgenhaffen 1 - 0
Peter de Leeuwe - Olaf Cliteur 0 - 1
Victor Bartman - Harmen van der Ploeg ½ - ½
Jaap Loos - Rob van Slooten 1 - 0
Peter Voets - Hans Looman 1 - 0
Rob Baas - Douwe Vaartjes 1 - 0
Menno Keuken - Willem Toutenhoofd 1 - 0
Anjo Vlug - Hans Radder 0 - 1
Simon Bouwhuis - Frans Altena ½ - ½