logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

Interne competitie

  • Stand na ronde 17
  • Uitslagen
  • Stand per groep
  • Informatie

Bijgewerkt op 17 januari

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al On
1 Ramon van Beemdelust 1 1216 111 10 6 4 0 80 66,5 51,75 0 1Z 0
2 Olaf Cliteur 1 1055,17 110 9 6 2 1 77,8 55,5 40 1 2W 0
3 Wim Postema 1 1031,5 109 11 5 4 2 63,6 75 47 -1 1W 0
4 Harmen van der Ploeg 1 972 108 12 3 7 2 54,2 79,5 42 0 1W 1
5 Hans  Radder 1 955,67 107 13 7 4 2 69,2 73,5 46 -1 1Z 0
6 Ton van Garderen 2 948,5 106 11 6 3 2 68,2 67 39,75 -1 2Z 0
7 Peter van Nijen 2 946 105 12 8 0 4 66,7 69,5 41,5 0 1W 0
8 Gerben Houba 3 911,5 104 12 7 1 4 62,5 55 33 0 1Z 0
9 Rinus Koevoets 1 896,67 103 11 5 4 2 63,6 57 32 -1 2Z 0
10 Alexander Boelen 1 839 102 5 5 0 0 100 23,5 23,5 1 2W 0
11 Arnold Smallegoor 2 835,67 101 9 4 2 3 55,6 50 21 1 1W 0
12 Bert Bergshoeff 2 786,5 100 10 3 5 2 55 39 21 2 2W 0
13 Cilia van der Kamp 3 762,17 99 12 3 3 6 37,5 72,5 24,25 0 2Z 1
14 Menno Keuken 2 757 98 11 4 2 5 45,5 58,5 24 1 1Z 0
15 Mark Nieuweboer 2 748,83 97 7 4 2 1 71,4 29,5 20,5 1 1W 0
16 Frans Altena 3 730,33 96 15 5 3 7 43,3 88 36 1 2W 1
17 Gerie Opgenhaffen 1 715 95 8 3 1 4 43,8 45 20,75 0 1Z 1
18 Jaap Loos 2 679,5 94 15 6 1 8 43,3 84 31,25 -1 2Z 0
19 Roel de Jong 2 678,5 93 9 4 1 4 50 42 16,75 1 2W 0
20 Jack Smith 2 657,33 92 7 5 0 2 71,4 33 20 -1 1W 0
21 Peter de Leeuwe 2 649 91 11 5 0 6 45,5 58 25 -1 2Z 0
22 Simon Bouwhuis 3 619,67 90 10 3 2 5 40 44 14,25 0 1W 1
23 Peter Voets 2 613,33 89 6 2 0 4 33,3 30,5 10,5 0 2Z 0
24 Victor Bartman 3 612,83 88 14 3 5 6 39,3 65 27 0 1W 0
25 Rob van Slooten 2 543,67 87 13 4 2 7 38,5 63 16,5 -1 1Z 0
26 Vincent Visser 1 537 86 2 2 0 0 100 8,5 8,5 0 1Z 0
27 Anjo Vlug 2 525 85 6 2 3 1 58,3 38,5 21,5 0 1W 0
28 Eric Mol 2 513,5 84 7 3 1 3 50 41,5 17,75 1 1W 1
29 Rob Baas 3 502,83 83 9 2 2 5 33,3 37 10,5 -1 1W 1
30 André de Roo 1 490,5 82 2 1 1 0 75 12,5 9 0 1W 0
31 Henny Heima 2 489 81 9 3 2 4 44,4 42,5 14,75 -1 2Z 0
32 Mustapha Yahia 1 438 80 3 2 0 1 66,7 11 6 1 2W 0
33 Willem Toutenhoofd 3 433 79 13 2 4 7 30,8 52 10,5 1 1W 0
34 Tom Flesseman 3 430 78 8 3 1 4 43,8 31 13,5 0 1W 0
35 Maarten van Loggem 3 428,5 77 11 1 5 5 31,8 40 14 1 2W 0
36 Marie Boomgaard 3 419 76 12 3 2 7 33,3 47,5 11 0 2W 0
37 Hein van der Kroon 3 417,83 75 15 3 3 9 30 50,5 12 -1 1Z 2
38 Douwe Jan Veltheer 2 384,67 74 4 1 2 1 50 22 10,75 0 1Z 0
39 Louis van Staden ten Brink 2 381 73 5 3 0 2 60 21 10,5 1 1W 0
40 Hans Bouw 3 362 72 9 2 1 6 27,8 34 5,5 -1 1W 0
41 Maurice Buzink 3 324 71 2 1 0 1 50 7,5 0 0 1Z 0
42 Eugen Merkul 3 304 70 2 2 0 0 100 9,5 9,5 0 1W 0
43 Lex van der Wal 1 293 69 4 2 0 2 50 18,5 7,5 0 1Z 0
44 Jacob Strikwerda 1 272 68 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
45 Henri Amand 1 223,33 67 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
46 Peter van Harn 3 209 66 1 1 0 0 100 3,5 3,5 -1 1Z 0
47 Eldar Gorgnetdinov 2 174 65 1 0 1 0 50 5 2,5 -1 1Z 0
48 Stephan Geuljans 1 170,67 64 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
49 Tim Weemhoff 2 168 63 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
50 Jop Dekker 1 165,33 62 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
51 Ron van Dijk 1 162,67 61 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
52 Jan Brunia 3 120 60 1 0 0 1 0 4 0 -1 1Z 0
53 Roel de Vrijer 3 118 59 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
54 Jan Forrer 3 116 58 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
55 Harmen Keiser 3 114 57 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
56 Eelco Niks 1 112 56 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
57 Corneel Simoons 2 110 55 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
58 Marc Souren 3 108 54 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
59 Theo Breidenbach 3 106 53 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
60 Luc Scheepmaker 2 104 52 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
61 Charles Hartman 3 102 51 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
62 Peter van de Beek 2 100 50 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
63 Jaap Schrickx 2 98 49 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
64 Wim van Vugt 1 96 48 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
65 Peter Bosschieter 2 94 47 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
66 Ben Kamp 2 92 46 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
67 Sieger Steeman 3 90 45 0 0 0 0 0 0 0 0   - 0
68 Tom van Hoorn 3 88 44 1 0 0 1 0 4,5 0 -1 1Z 0
69 Rafe Copeland 3 86 43 1 0 0 1 0 4 0 1 1W 0
70 Bjorn Karman 3 84 42 1 0 0 1 0 4 0 -1 1Z 0
71 Mo Mohammed 3 82 41 1 0 0 1 0 2,5 0 -1 1Z 0
72 Leandro Lisboa 3 80 40 1 0 0 1 0 1 0 1 1W 0
73 Hans Looman 3 78 39 1 0 0 1 0 9 0 1 1W 0
74 Frits van Gelder 2 76 38 1 0 0 1 0 7 0 1 1W 0

 

Ronde 17, 17 januari 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Mustapha Yahia 1 - Lex van der Wal 1 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Ton van Garderen 2 0-1
Alexander Boelen 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Roel de Jong 2 - Peter Voets 2 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Gerben Houba 3 0-1
Eric Mol 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Jan Brunia 3 1-0
Frans Altena 3 - Menno Keuken 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Henny Heima 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Hans  Radder 1 1-0
Mark Nieuweboer 2 - Jaap Loos 2 1-0
Jack Smith 2 - Rob van Slooten 2 1-0

 

Ronde 16, 10 januari 2018
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Alexander Boelen 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Ton van Garderen 2 ½-½
Rob van Slooten 2 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Menno Keuken 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Victor Bartman 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Tom van Hoorn 3 1-0
Marie Boomgaard 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Tom Flesseman 3 - Jack Smith 2 0-1

 

Ronde 15, 20 december 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Wim Postema 1 ½-½
Roel de Jong 2 - Victor Bartman 3 ½-½
Jaap Loos 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Frans Altena 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Maarten van Loggem 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Rob Baas 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Bert Bergshoeff 2 - Peter Voets 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 1   Oneven                        

 

Ronde 14, 13 december 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Gerie Opgenhaffen 1 - Jaap Loos 2 0-1
Mustapha Yahia 1 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Ton van Garderen 2 - Hans  Radder 1 0-1
Peter Voets 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Menno Keuken 2 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Gerben Houba 3 - Frans Altena 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Tom Flesseman 3 0-1
Bert Bergshoeff 2 - Roel de Jong 2 1-0
Marie Boomgaard 3 - Jack Smith 2 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Rob van Slooten 2 0-1

 

Ronde 13, 6 december 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Wim Postema 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Peter van Nijen 2 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Arnold Smallegoor 2 - Hans  Radder 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Bjorn Karman 3 1-0
Victor Bartman 3 - Eric Mol 2 0-1
Frans Altena 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Peter van Harn 3 0-1
Jack Smith 2 - Mustapha Yahia 1 1-0
Rafe Copeland 3 - Marie Boomgaard 3 0-1
Hein van der Kroon 3   Oneven                        

 

Ronde 12, 29 november 2017
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jaap Loos 2 - Frans Altena 3 0-1
Rob van Slooten 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Eric Mol 2 - Alexander Boelen 1 0-1
Victor Bartman 3 - Mark Nieuweboer 2 ½-½
Hans Bouw 3 - Rob Baas 3 0-1
Marie Boomgaard 3 - Maarten van Loggem 3 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Menno Keuken 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Vincent Visser 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1

 

Ronde 11, 22 november 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Roel de Jong 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Jaap Loos 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Marie Boomgaard 3 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Maarten van Loggem 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Tom Flesseman 3 - Henny Heima 2 0-1

 

 Ronde 10, 15 november 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Wim Postema 1 - Frans Altena 3 1-0
Roel de Jong 2 - Maarten van Loggem 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Tom Flesseman 3 0-1
Gerben Houba 3 - Menno Keuken 2 0-1
Lex van der Wal 1 - Marie Boomgaard 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Mark Nieuweboer 2 - Peter Voets 2 1-0
Jack Smith 1 - Bert Bergshoeff 2 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp   oneven  

 

Ronde 9,  8 november  2017 
Wit   Zwart  
Hans  Radder 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Harmen van der Ploeg 1 - Wim Postema 1 0-1
Alexander Boelen 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Menno Keuken 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Anjo Vlug 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Hans Bouw 3 1-0
Maarten van Loggem 3 - Rob Baas 3 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Victor Bartman 3 0-1
Bert Bergshoeff 2 - Gerie Opgenhaffen 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Jaap Loos 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Frans Altena 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Gerben Houba 3 1-0
Mark Nieuweboer 2 - Roel de Jong 2 1-0
Eugen Merkul 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Eric Mol 2   Oneven                        

 

 Ronde 8, 1 november 2017   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Wim Postema 1 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Roel de Jong 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Ton van Garderen 2 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Gerben Houba 3 0-1
Victor Bartman 3 - Eugen Merkul 3 0-1
Hans Bouw 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Henny Heima 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Frans Altena 3 - Hans  Radder 1 0-1
Maarten van Loggem 3 - Mark Nieuweboer 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Alexander Boelen 1 0-1
Peter van Nijen 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0

 

 Ronde 7 (18 oktober 2017)   
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jaap Loos 2 - Peter van Nijen 2 1-0
Rob van Slooten 2 - Eldar Gorgnetdinov ½-½
Peter Voets 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Frans Altena 3 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 3 0-1
Gerben Houba 3 - Eric Mol 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Maarten van Loggem 3 ½-½
Rob Baas 3 - Henny Heima 2 0-1
Bert Bergshoeff 2 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Mark Nieuweboer 2 - Hans Bouw 3 ½-½
Tom Flesseman 3 - Marie Boomgaard 3 0-1
Simon Bouwhuis   oneven  

 

 Ronde 6 (11 oktober 2017)   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Wim Postema 1 - Hans  Radder 1 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Peter Voets 2 - Victor Bartman 3 1-0
Vincent Visser 1 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Henny Heima 2 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Gerben Houba 3 - Roel de Jong 2 1-0
Frans Altena 3 - Jaap Loos 2 ½-½
Maarten van Loggem 3 - Tom Flesseman 3 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 ½-½
Rob Baas 3 - Hans Bouw 3 0-1
Rinus Koevoets 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Peter van Nijen 2 - Jack Smith 1 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Louis van Staden ten Brink 2 - Bert Bergshoeff 2 0-1
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 5 (4 oktober 2017)   
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Ton van Garderen 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Anjo Vlug 2 ½-½
Wim Postema 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Arnold Smallegoor 2 - Jack Smith 1 1-0
Rob van Slooten 2 - Peter van Nijen 2 0-1
Menno Keuken 2 - Mark Nieuweboer 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Roel de Jong 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Gerben Houba 3 ½-½
Victor Bartman 3 - Frans Altena 3 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Peter de Leeuwe 2 0-1
Marie Boomgaard 3 - Jaap Loos 2 0-1
Rinus Koevoets 1 - Olaf Cliteur 1 0-1
Rob Baas   oneven  

 

Ronde 4 (27 september 2017)   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Olaf Cliteur 1 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Ton van Garderen 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Jaap Loos 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Rob van Slooten 2 - Hans  Radder 1 0-1
Victor Bartman 3 - Marie Boomgaard 3 ½-½
Hans Bouw 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Menno Keuken 2 1-0
Gerben Houba 3 - Henny Heima 2 1-0
Hein van der Kroon 3 - Rob Baas 3 0-1
Frans Altena 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Bert Bergshoeff 2 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Peter van Nijen 2 - Wim Postema 1 0-1

 

Ronde 3 (20 september 2017)  
       
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Lex van der Wal 1 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Gerben Houba 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Rob van Slooten 2 0-1
Eric Mol 2 - Frans Altena 3 ½-½
Menno Keuken 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Cilia van der Kamp 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
Hans Bouw 3 - Mo Mohammed 3 1-0
Henny Heima 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Maarten van Loggem 3 ½-½
André de Roo 1 - Wim Postema 1 ½-½
Marie Boomgaard 3 - Rob Baas 3 1-0
Peter van Nijen 2 - Victor Bartman 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Leandro Lisboa 3 - Maurice Buzink 3 0-1

 

Ronde 2 (13 september  2017)  
       
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Peter van Nijen 2 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Menno Keuken 2 0-1
Wim Postema 1 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Ton van Garderen 2 - Rob van Slooten 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Hans Bouw 3 1-0
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Henny Heima 2 - Willem Toutenhoofd 3 ½-½
Anjo Vlug 2 - Cilia van der Kamp 3 ½-½
Hein van der Kroon 3 - Eric Mol 2 0-1
Rob Baas 3 - Gerben Houba 3 0-1
Lex van der Wal 1 - Maarten van Loggem 3 1-0
Bert Bergshoeff 2 - André de Roo 1 0-1
Rinus Koevoets 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Hans Looman 3 - Hans  Radder 1 0-1
Frans Altena 3   Oneven                        

 

Ronde 1 (6 september  2017)   
       
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Bert Bergshoeff 2 ½-½
Arnold Smallegoor 2 - Victor Bartman 3 ½-½
Douwe Jan Veltheer 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Eric Mol 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Menno Keuken 2 - Hans Bouw 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Gerben Houba 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Frans Altena 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Rinus Koevoets 1 0-1

Stand na ronde 17 (17 januari)

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Ton van Garderen   1 Gerben Houba
2 Olaf Cliteur   2 Peter van Nijen   2 Cilia van der Kamp
3 Wim Postema   3 Arnold Smallegoor   3 Frans Altena
4 Harmen van der Ploeg   4 Bert Bergshoeff   4 Simon Bouwhuis
5 Hans Radder   5 Menno Keuken   5 Victor Bartman
6 Rinus Koevoets   6 Mark Nieuweboer   6 Rob Baas
7 Alexander Boelen   7 Jaap Loos   7 Willem Toutenhoofd
8 Gerie Opgenhaffen   8 Roel de Jong   8 Tom Flesseman
9 Vincent Visser   9 Jack Smith   9 Maarten van Loggem
10 André de Roo   10 Peter de Leeuwe   10 Marie Boomgaard
11 Mustapha Yahia   11 Peter Voets   11 Hein van der Kroon
12 Lex van der Wal   12 Rob van Slooten   12 Hans Bouw
13 Jacob Strikwerda   13 Anjo Vlug   13 Maurice Buzink
14 Henri Amand   14 Eric Mol   14 Eugen Merkul
15 Stephan Geuljans   15 Henny Heima   15 Peter van Harn
16 Jop Dekker   16 Douwe Jan Veltheer   16 Jan Brunia
17 Eelco Niks   17 Louis van Staden ten Brink   17 Roel de Vrijer
18 Ron van Dijk   18 Eldar Gorgnetdinov   18 Jan Forrer
19 Wim van Vugt   19 Tim Weemhoff   19 Harmen Keiser
      20 Corneel Simoons   20 Marc Souren
      21 Luc Scheepmaker    21 Theo Breidenbach
      22 Peter van de Beek   22 Charles Hartman
      23 Jaap Schrickx   23 Sieger Steeman
      24 Peter Bosschieter   24 Tom van Hoorn
      25 Ben Kamp   25 Rafe Copeland
      26 Frits van Gelder   26 Bjorn Karman
            27 Mo Mohammed
            28 Leandro Lisboa
            29 Hans Looman



Speeltempo: 1h30 p.p.p.p. met vanaf de 1e eerste zet een increment van 15 seconde

We streven ernaar om om 20:00 uur te beginnen met indelen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden, maar als je wilt spelen is het verstandig om voor 20 uur aanwezig te zijn; als je later binnen komt loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Je kunt op de clubavond ook bellen naar de zaal om je aan te melden (nummer: 020 - 626 78 44).

De indeling gebeurt volgens het systeem Keizer. De indeling gebeurt in 1 grote groep, waardoor iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze groep worden 2 ratingprijzen uitgedeeld voor spelers met ratings tot 1750 (groep 2) en tot 1450 (groep 3).