Raadsheer

S c h a a k v e r e n i g i n g
♗ De Raadsheer
A m s t e r d a m
Anno 1922

♗ Interne competitie

18 januari 2019

Bijgewerkt op 16 januari 2019 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc WP SB Kl Al
1 Jack Smith 1 1143,17 108 12 7 4 1 75 74,5 53,75 2 1W
2 Ramon van Beemdelust 1 1131,5 107 8 6 2 0 87,5 48,5 40,5 2 1W
3 Wim Postema 1 988,33 106 13 7 4 2 69,2 77 49,75 1 1W
4 Douwe Jan Veltheer 2 901,17 105 12 4 6 2 58,3 69,5 36,75 0 1Z
5 Olaf Cliteur 1 897 104 6 3 3 0 75 30 21,25 0 1Z
6 Harmen van der Ploeg 1 859,17 103 9 3 4 2 55,6 58,5 30,5 -1 1Z
7 Rinus Koevoets 1 823 102 14 7 3 4 60,7 72,5 36,75 2 2W
8 Gerie Opgenhaffen 1 817 101 6 4 0 2 66,7 22,5 16,5 0 1W
9 Arnold Smallegoor 2 794 100 9 6 0 3 66,7 39,5 21 1 1W
10 Menno Keuken 2 791,83 99 10 5 3 2 65 50 31,5 0 1Z
11 Anjo Vlug 2 719,67 98 10 2 6 2 50 52,5 25,5 0 1Z
12 Casper Tepe 3 697 97 13 5 1 7 42,3 75 24,75 -1 2Z
13 Peter Voets 2 669 96 10 3 3 4 45 53 25 0 1W
14 Peter van Nijen 2 619,5 95 6 5 1 0 91,7 24,5 22 0 1W
15 Louis van Staden ten Brink 2 613 94 8 5 0 3 62,5 40 21,5 0 1Z
16 Cilia van der Kamp 3 607,67 93 8 3 0 5 37,5 32,5 6,5 0 2Z
17 Hans  Radder 1 591,67 92 6 2 3 1 58,3 40,5 21,25 0 2W
18 Henny Heima 2 577,5 91 11 4 2 5 45,5 50 17,75 1 1W
19 Roel de Jong 2 575,5 90 8 4 1 3 56,3 48,5 27 0 1W
20 Victor Bartman 3 574 89 16 5 4 7 43,8 68,5 27 0 2W
21 Rob van Slooten 2 568 88 9 2 3 4 38,9 42,5 12,5 1 1W
22 Mustapha Yahia 1 563,67 87 1 1 0 0 100 0,5 0,5 -1 1Z
23 Simon Bouwhuis 3 546 86 16 8 0 8 50 53 17,5 -2 2Z
24 Maurice Buzink 3 542,67 85 6 3 0 3 50 24,5 10 0 1Z
25 Ton van Garderen 2 518,5 84 5 2 1 2 50 29,5 14,5 -1 2Z
26 Willem Toutenhoofd 3 511,83 83 8 3 1 4 43,8 44 10 0 1Z
27 Douwe Vaartjes 3 507,33 82 7 3 1 3 50 26 13 -1 2Z
28 Alexander Boelen 1 504,5 81 4 3 1 0 87,5 20,5 18 -2 2Z
29 Boudewijn Thewissen 2 477 80 5 3 2 0 80 25,5 19,75 1 1W
30 Jaap Loos 2 473,5 79 13 3 3 7 34,6 59,5 13 -1 1Z
31 Vincent Visser 1 456,33 78 2 1 0 1 50 14 7 0 1W
32 Lex van der Wal 1 412,83 77 5 2 1 2 50 17,5 7,5 -1 2Z
33 Gerben Houba 2 390,17 76 6 1 2 3 33,3 35 10,25 0 1W
34 Rob Baas 3 372,17 75 8 0 3 5 18,8 38,5 7,5 2 2W
35 Rob Gallenkamp 2 364,5 74 5 2 2 1 60 18 9 1 1Z
36 Tom Flesseman 3 356 73 10 2 2 6 30 34 7,25 0 1Z
37 André de Roo 1 340 72 2 0 1 1 25 5,5 2,25 2 2W
38 Peter de Leeuwe 2 337,83 71 12 2 3 7 29,2 40 8 0 1W
39 Hein van der Kroon 3 334,83 70 13 0 6 7 23,1 54 8,75 1 1W
40 Frits van Gelder 2 280 69 3 2 0 1 66,7 13,5 6,5 -1 1Z
41 Frans Altena 3 275 68 11 2 0 9 18,2 47,5 6,5 -1 1Z
42 Gido ter Heijne 2 219 65 1 1 0 0 100 3 3 -1 1Z
43 Derck Stabler 3 157,5 61 1 0 1 0 50 3 1,5 -1 1Z
44 Piet Hofstee 2 155 60 1 0 1 0 50 3,5 1,75 1 1W
45 Marie Boomgaard 3 116 58 1 0 0 1 0 3,5 0 -1 1Z
46 Maarten van Loggem 3 114 57 1 0 0 1 0 8 0 1 1W
47 Roel de Vrijer 3 84 42 1 0 0 1 0 8,5 0 -1 1Z
48 Freek Bos 3 80 40 1 0 0 1 0 3,5 0 -1 1Z
49 Laurens van Dorst 3 78 39 1 0 0 1 0 3,5 0 -1 1Z
50 Michel Bovy 3 76 38 1 0 0 1 0 3 0 -1 1Z
51 Gerard Blees 2 74 37 1 0 0 1 0 8 0 1 1W


* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld


 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld
18 januari 2019
Ronde 16, 16 januari   
  Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Jack Smith 1 - Casper Tepe 3 1-0
Peter van Nijen 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Jaap Loos 2 1-0
Henny Heima 2 - Frans Altena 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Cilia van der Kamp 3   oneven  

 

Ronde 15, 9 januari 2019    
      Uitslag
Wim Postema 1 - Menno Keuken 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Jack Smith 1 0-1
Jaap Loos 2 - Tom Flesseman 3 1-0
Gerben Houba 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Frans Altena 3 - Rob Gallenkamp 2 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Marie Boomgaard 3 1-0
Roel de Jong 2 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Rob Baas 3 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Douwe Jan Veltheer 2 - Casper Tepe 3 1-0
Boudewijn Thewissen 2 - Henny Heima 2 ½-½
Gerie Opgenhaffen 1   Oneven                        

 

Ronde 14, 12 december 2018   
      Uitslag
Jack Smith 1 - Wim Postema 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Peter Voets 2 - Victor Bartman 3 1-0
Henny Heima 2 - Jaap Loos 2 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Roel de Jong 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Rob Baas 3 - Lex van der Wal 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Boudewijn Thewissen 2 0-1
Casper Tepe 3 - Cilia van der Kamp 3 1-0

 

Ronde 13, 28 november 2018    
      Uitslag
Wim Postema 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Rob van Slooten 2 - Victor Bartman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Menno Keuken 2 0-1
Maarten van Loggem 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Rob Gallenkamp 2 - Peter van Nijen 2 0-1
Hein van der Kroon 3   Oneven                        

 

Ronde 12, 21 november 2018    
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Peter Voets 2 1-0
Jack Smith 1 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Maurice Buzink 3 1-0
Peter van Nijen 2 - Rob Baas 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Victor Bartman 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Frans Altena 3 - Tom Flesseman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Rob Gallenkamp 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Vaartjes 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Derck Stabler 3 ½-½
Casper Tepe 3 - Wim Postema 1 0-1

 

Ronde 11, 14 november 2018    
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Frans Altena 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Victor Bartman 3 1-0
Arnold Smallegoor 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Michel Bovy 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Roel de Jong 2 ½-½
Henny Heima 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Menno Keuken 2 0-1
Simon Bouwhuis 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Tom Flesseman 3 - Peter van Nijen 2 0-1
Rob Gallenkamp 2 - Lex van der Wal 1 ½-½

 

Ronde 10, 7 november 2018
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jack Smith 1 1-0
Wim Postema 1 - Douwe Jan Veltheer 2 ½-½
Peter van Nijen 2 - Henny Heima 2 1-0
Menno Keuken 2 - Victor Bartman 3 1-0
Peter Voets 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Alexander Boelen 1 ½-½
Roel de Jong 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Hein van der Kroon 3 - Jaap Loos 2 ½-½
Rob Baas 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Laurens van Dorst 3 1-0
Piet Hofstee 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½

 

Ronde 9, 31 oktober 2018    
      Uitslag
Rob van Slooten 2 - Roel de Jong 2 0-1
Victor Bartman 3 - Rob Baas 3 ½-½
Frans Altena 3 - Cilia van der Kamp 3 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Peter Voets 2 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Douwe Vaartjes 3 0-1
Louis van Staden ten Brink 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Jack Smith 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Anjo Vlug 2 0-1
Boudewijn Thewissen 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Rob Gallenkamp 2 - Jaap Loos 2 ½-½

 

Ronde 8, 24 oktober 2018   
      Uitslag
Rinus Koevoets 1 - Wim Postema 1 0-1
Menno Keuken 2 - Peter de Leeuwe 2 ½-½
Jaap Loos 2 - Victor Bartman 3 0-1
Roel de Jong 2 - Casper Tepe 3 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Freek Bos 3 1-0
Simon Bouwhuis 3 - Hein van der Kroon 3 1-0
Maurice Buzink 3 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
André de Roo 1 - Peter Voets 2 ½-½
Lex van der Wal 1 - Alexander Boelen 1 0-1

 

Ronde 7, 17 oktober 2018   
      Uitslag
Wim Postema 1 - Ton van Garderen 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Victor Bartman 3 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Jaap Loos 2 0-1
Peter Voets 2 - Menno Keuken 2 ½-½
Henny Heima 2 - Arnold Smallegoor 2 0-1
Roel de Jong 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Douwe Jan Veltheer 2 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Rob van Slooten 2 ½-½
Boudewijn Thewissen 2 - Tom Flesseman 3 1-0

 

Ronde 6, 10 oktober 2018   
      Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Anjo Vlug 2 1-0
Hans  Radder 1 - Rinus Koevoets 1 ½-½
Jack Smith 1 - Rob van Slooten 2 1-0
Menno Keuken 2 - Boudewijn Thewissen 2 ½-½
Victor Bartman 3 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Alexander Boelen 1 - Wim Postema 1 1-0
Peter de Leeuwe 2 - Maurice Buzink 3 0-1
Hein van der Kroon 3 - Gerie Opgenhaffen 1 0-1
Vincent Visser 1 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Rob Baas 3 - Simon Bouwhuis 3 0-1
Tom Flesseman 3 - Frans Altena 3 1-0
Harmen van der Ploeg 1   Oneven                        

 

Ronde 5, 3 oktober 2018   
      Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Harmen van der Ploeg 1 ½-½
Jack Smith 1 - Ramon van Beemdelust 1 ½-½
Rinus Koevoets 1 - Roel de Vrijer 3 1-0
Jaap Loos 2 - Henny Heima 2 0-1
Gerie Opgenhaffen 1 - Alexander Boelen 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Ton van Garderen 2 1-0
Victor Bartman 3 - Vincent Visser 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Frans Altena 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Maurice Buzink 3 0-1
Anjo Vlug 2 - Wim Postema 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Willem Toutenhoofd 3 1-0
Hein van der Kroon 3 - Tom Flesseman 3 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Roel de Jong 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Casper Tepe 3 - Gerben Houba 2 1-0

 

Ronde 4, 26 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Frits van Gelder 2 1-0
Wim Postema 1 - Jack Smith 1 0-1
Harmen van der Ploeg 1 - Casper Tepe 3 1-0
Jaap Loos 2 - Hein van der Kroon 3 ½-½
Gerben Houba 2 - Olaf Cliteur 1 0-1
Rob van Slooten 2 - Rob Baas 3 1-0
Frans Altena 3 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Ton van Garderen 2 - Anjo Vlug 2 ½-½
Peter Voets 2 - Lex van der Wal 1 0-1
Henny Heima 2 - Rinus Koevoets 1 0-1
Willem Toutenhoofd 3 - Victor Bartman 3 ½-½
Maurice Buzink 3 - Douwe Vaartjes 3 1-0
Gerard Blees 2 - Simon Bouwhuis 3 0-1
André de Roo   oneven  

 

Ronde 3, 19 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Olaf Cliteur 1 - Henny Heima 2 1-0
Wim Postema 1 - Harmen van der Ploeg 1 1-0
Jack Smith 1 - Hans  Radder 1 1-0
Rinus Koevoets 1 - Casper Tepe 3 0-1
Victor Bartman 3 - Peter Voets 2 ½-½
Ton van Garderen 2 - Gerie Opgenhaffen 1 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Jaap Loos 2 1-0
Anjo Vlug 2 - Gerben Houba 2 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Hein van der Kroon 3 - Frans Altena 3 0-1
André de Roo 1 - Mustapha Yahia 1 0-1
Lex van der Wal 1 - Louis van Staden ten Brink 2 0-1
Frits van Gelder 2 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Douwe Vaartjes 3 - Tom Flesseman 3 ½-½

 

Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1
11 januari 2019

Bijgewerkt op 9 januari 2019

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Ramon van Beemdelust   1 Douwe Jan Veltheer   1 Casper Tepe
2 Jack Smith   2 Menno Keuken   2 Cilia van der Kamp
3 Wim Postema   3 Arnold Smallegoor   3 Maurice Buzink
4 Olaf Cliteur   4 Anjo Vlug   4 Douwe Vaartjes
5 Harmen van der Ploeg   5 Peter Voets   5 Victor Bartman
6 Rinus Koevoets   6 Louis van Staden ten Brink   6 Willem Toutenhoofd
7 Gerie Opgenhaffen   7 Roel de Jong   7 Simon Bouwhuis
8 Hans Radder   8 Peter van Nijen   8 Rob Baas
9 Mustapha Yahia   9 Rob van Slooten   9 Tom Flesseman
10 Alexander Boelen   10 Ton van Garderen   10 Hein van der Kroon
11 Vincent Visser   11 Henny Heima   11 Frans Altena
12 Lex van der Wal   12 Boudewijn Thissen   12 Derck Stabler
13 André de Roo   13 Jaap Loos   13 Marie Boomgaard
      14 Gerben Houba   14 Maarten van Loggem
      15 Rob Gallenkamp   15 Roel de Vrijer
      16 Peter de Leeuwe   16 Freek Bos
      17 Frits van Gelder   17 Laurens van Dorst
      18 Gido ter Heijne   18 Michel Bovy
      19 Piet Hofstee      
      20 Gerard Blees