logo large
S c h a a k v e r e n i g i n g

De Raadsheer

A m s t e r d a m

  • Uitslagen
  • Stand na ronde 2
  • Stand per groep
  • Informatie
Ronde 2, 12 september 2018
Wit   Zwart Uitslag
Hans  Radder 1 - Menno Keuken 2 1-0
Harmen van der Ploeg 1 - Arnold Smallegoor 2 1-0
Jaap Loos 2 - Simon Bouwhuis 3 1-0
Gerie Opgenhaffen 1 - Henny Heima 2 1-0
Gerben Houba 2 - Rob van Slooten 2 1-0
Frans Altena 3 - Victor Bartman 3 0-1
Peter de Leeuwe 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Peter Voets 2 - Cilia van der Kamp 3 1-0
Anjo Vlug 2 - Rinus Koevoets 1 1-0
Willem Toutenhoofd 3 - Wim Postema 1 0-1
Tom Flesseman 3 - Frits van Gelder 2 0-1
Maurice Buzink 3 - Gido ter Heijne 2 0-1
Douwe Jan Veltheer 2 - Ramon van Beemdelust 1 0-1
Casper Tepe 3 - Jack Smith 1 0-1

 

Ronde 1, 6 september 2018   
Wit   Zwart Uitslag
Ramon van Beemdelust 1 - Jaap Loos 2 1-0
Wim Postema 1 - Peter de Leeuwe 2 1-0
Jack Smith 1 - Peter Voets 2 1-0
Rinus Koevoets 1 - Gerben Houba 2 ½-½
Menno Keuken 2 - Frans Altena 3 1-0
Rob van Slooten 2 - Olaf Cliteur 1 ½-½
Victor Bartman 3 - Harmen van der Ploeg 1 0-1
Arnold Smallegoor 2 - Hein van der Kroon 3 1-0
Cilia van der Kamp 3 - Douwe Jan Veltheer 2 0-1
Henny Heima 2 - Hans  Radder 1 ½-½
Simon Bouwhuis 3 - Ton van Garderen 2 0-1
Rob Baas 3 - Anjo Vlug 2 ½-½
Louis van Staden ten Brink 2 - Casper Tepe 3 0-1
Douwe Vaartjes 3 - Willem Toutenhoofd 3 0-1

Bijgewerkt op 12 september 2018 *

Nr Naam Punten Wa Gsp Gw Rm Vl Perc Kl Al
1 Hans  Radder 1 141,5 99 2 1 1 0 75 0 1W
2 Ramon van Beemdelust 1 137 98 2 2 0 0 100 0 1Z
3 Harmen van der Ploeg 1 134 97 2 2 0 0 100 0 1W
4 Gerben Houba 2 133,5 96 2 1 1 0 75 0 1W
5 Jack Smith 1 131 95 2 2 0 0 100 0 1Z
6 Anjo Vlug 2 129,5 94 2 1 1 0 75 0 1W
7 Wim Postema 1 124 93 2 2 0 0 100 0 1Z
8 Gerie Opgenhaffen 1 115,67 92 1 1 0 0 100 1 1W
9 Frits van Gelder 2 92,67 91 1 1 0 0 100 -1 1Z
10 Gido ter Heijne 2 85,67 90 1 1 0 0 100 -1 1Z
11 Olaf Cliteur 1 73,67 89 1 0 1 0 50 -1 1Z
12 Rob Baas 3 69,33 88 1 0 1 0 50 1 1W
13 Ton van Garderen 2 68 87 1 1 0 0 100 -1 1Z
14 Rinus Koevoets 1 44 74 2 0 1 1 25 0 1Z
15 Rob van Slooten 2 43 71 2 0 1 1 25 0 1Z
16 Henny Heima 2 42 69 2 0 1 1 25 0 1Z
17 Victor Bartman 3 39 64 2 1 0 1 50 0 1Z
18 Menno Keuken 2 39 63 2 1 0 1 50 0 1Z
19 Douwe Jan Veltheer 2 38 61 2 1 0 1 50 0 1W
20 Peter Voets 2 38 60 2 1 0 1 50 0 1W
21 Jaap Loos 2 37 57 2 1 0 1 50 0 1W
22 Arnold Smallegoor 2 36 55 2 1 0 1 50 0 1Z
23 Peter de Leeuwe 2 36 54 2 1 0 1 50 0 1W
24 Casper Tepe 3 35 51 2 1 0 1 50 0 1W
25 Willem Toutenhoofd 3 34 49 2 1 0 1 50 0 1W
26 Tom Flesseman 3 24 41 1 0 0 1 0 1 1W
27 Maurice Buzink 3 23,67 40 1 0 0 1 0 1 1W
28 Louis van Staden ten Brink 2 11,67 39 1 0 0 1 0 1 1W
29 Douwe Vaartjes 3 11,33 38 1 0 0 1 0 1 1W
30 Frans Altena 3 0 37 2 0 0 2 0 0 1W
31 Cilia van der Kamp 3 0 36 2 0 0 2 0 0 1Z
32 Simon Bouwhuis 3 0 35 2 0 0 2 0 0 1Z
33 Hein van der Kroon 3 0 34 2 0 0 2 0 -2 2Z

 

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

 

Toelichting op de kolommen
   
Nr plaats op de ranglijst
Naam Achter de naam van iedere speler staat de groep op basis waarvan hij/zij in aanmerking komt voor een prijs aan het einde van het seizoen.
Punten het totaal aantal behaalde keizerpunten
Wa de Keizerwaarde van de speler
Gsp het aantal gespeelde partijen
Gw, Rm, Vl het aantal gewonnen, geremiseerde en verloren partijen
Perc het scoringspercentage
WP, SB weerstandspunten en Sonneborn-Berger punten. Deze kunnen worden gebruikt om de sterkte van de tegenstanders waartegen je hebt gespeeld, te bepalen
Kl kleursaldo, positief als je vaker met wint hebt gespeeld, negatief als je vaker met zwart hebt gespeeld
Al staat voor alternering: 3Z betekent bijv. dat een speler de laatste 3 partijen zwart heeft gehad
On aantal keer dat je als oneven bent ingedeeld
Ng niet gespeeld
Nbs niet gespeeld buiten schuld

Bijgewerkt op 12 september 2018

* Alleen met de spelers die minstens 1 keer hebben gespeeld

Groep 1   Groep 2   Groep 3
1 Hans  Radder   1 Gerben Houba   1 Rob Baas
2 Ramon van Beemdelust   2 Anjo Vlug   2 Victor Bartman
3 Harmen van der Ploeg   3 Frits van Gelder   3 Casper Tepe
4 Jack Smith   4 Gido ter Heijne   4 Willem Toutenhoofd
5 Wim Postema   5 Ton van Garderen   5 Tom Flesseman
6 Gerie Opgenhaffen   6 Rob van Slooten   6 Maurice Buzink
7 Olaf Cliteur   7 Henny Heima   7 Douwe Vaartjes
8 Rinus Koevoets   8 Menno Keuken   8 Frans Altena
      9 Douwe Jan Veltheer   9 Cilia van der Kamp
      10 Peter Voets   10 Simon Bouwhuis
      11 Jaap Loos   11 Hein van der Kroon
      12 Arnold Smallegoor      
      13 Peter de Leeuwe      
      14 Louis van Staden ten Brink      

Speeltempo: 1h30 p.p.p.p. met vanaf de 1e eerste zet een increment van 15 seconden.

We streven ernaar om om 20:00 uur te beginnen met indelen. Je hoeft je niet van tevoren aan te melden, maar als je wilt spelen is het verstandig om voor 20 uur aanwezig te zijn; als je later binnen komt, loop je het risico dat je niet meer ingedeeld kunt worden. Je kunt op de clubavond ook bellen naar de zaal om je aan te melden (nummer: 020 - 626 78 44).

De indeling gebeurt volgens het systeem Keizer. De indeling gebeurt in 1 grote groep, waardoor iedereen tegen iedereen kan spelen. Binnen deze groep worden 2 ratingprijzen uitgedeeld voor spelers met ratings tot 1750 (groep 2) en tot 1450 (groep 3).